Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Prázdninová akční nabídka střešních krytin a materiálů SATJAM

Stávající akční nabídku střešních krytin Grande Plus a Long, Roof Classic a Nordic, RAPID R510, Bond Metalic/Exclusive a trapézového plechu SAT18 - 0,50 mm jsme prodloužili do 31. 8. 2016. Veškeré podrobnosti o akci naleznete na www.satjam.cz.


Akci „difuzní fólie ke střeše zdarma“ prodlužujeme také do 31. 8. 2016. Akce je určena pro ty, kteří odeberou alespoň 100 m2 střešní krytiny SATJAM (Roof, Grande, Bond, Rapid, Arad, Šindel, Taurus a Rombo), a to včetně klempířských doplňků. Tito odběratelé mají možnost odebrat „zdarma“ 75 m2 difuzní fólie SATJAMFOL WI 135g/m2. Pozor, fólie musí být součástí objednávky a bude na ni poskytnuta 100 % sleva. Fólii „zdarma“ musíte specifikovat v zaslaných objednávkách, dodatečné poskytnutí tohoto zvýhodnění není možné.

Do našeho výrobního portfolia jsme zařadili nové varianty krytiny Rapid v provedení alumat/alumat Stucco a trapézový plech SAT 35 rovněž v hliníkovém provedení alumat/alumat Stucco.

Nyní máme naskladněné hliníkové svitky v tloušťce 0,7 mm pod označením AluFalc, tento materiál byl speciálně pro nás vyvinut norským producentem firmou Hydro Norsk. Svými vlastnostmi je předurčený pro falcování, barevnost RAL 7016 a 8017.

Upozorňujme, že zaváděcí ceny pro krytiny Arad Premium v produktovém materiálu PUREXTM 299 Kč/m2 a Taurus Premium v produktovém materiálu PUREXTM 247 Kč/m2 jsou platné jen do 31. 8. 2016!

Platnost akčních cen a zvýhodnění je stanovena do 31. 8. 2016 nebo do vyprodání zásob. Více informací na www.satjam.cz.
SATJAM s.r.o.
logo SATJAM s.r.o.

SATJAM s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995 jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a profilů, fasádních systémů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

 
 
Reklama