Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stříkaná pěnová izolace s novým tekutým nadouvadlem Solstice®

Firma Lapolla Industries Inc., která je jeden z hlavních dodavatelů stříkaných pěnových izolací a reflexních střešních nátěrů, jako první firma na světě vyvinula a uvedla na trh technologii k použití nového tekutého nadouvadla Solstice® od firmy Honeywell ve stříkaných pěnových izolacích.

Nové tekuté nadouvadlo Solstice® umožňuje stříkané pěnové izolaci s uzavřenou strukturou buněk získat lepší izolační vlastnosti. Solstice® tekuté nadouvadlo nové generace nejen zlepšuje izolační vlastnosti, ale má mnoho výhod co se týče životnímu prostředí, včetně zvýšení energetické účinnosti.

Nové tekuté nadouvadlo (LBA) Solstice přináší izolaci s nižším negativním dopadem na životní prostředí než stávající materiály. S velice nízkou hodnotou Potenciálu globálního oteplování 1, Solstice LBA je vynikající volbou pro použití ve stříkaných pěnových izolacích.

Americká universita Purdeu ve West Lafayette Indiana použije produkt FOAM- LOK s novým typem nadouvadla Solstice® ve svém projektu rekonstrukce starého domu z roku 1920, který výzkumníci transformují na živou laboratoř s nulovou spotřebou energie vody a zdroj odpadu.

HONTER Company s.r.o.
logo HONTER Company s.r.o.

Logo HonterHONTER Company je součástí mezinárodní skupiny HONTER Corporation USA, HONTER GmbH, která je významným dodavatelem unikátních stříkaných polyuretanových izolačních materiálů EXYSpray System & EXY FLEX ochranných nátěrů a střešních systémů ...

 
 
Reklama