Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

HPI-CZ otvírá moderní logistické centrum

Společnost HPI-CZ, jeden z největších dodavatelů stavebního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletního sortimentu pro zateplování budov u nás, otevřela moderní logistické centrum včetně dvousetmetrového showroomu v ulici Na Brně v Hr. Králové.

Výběr nové adresy v rámci východočeské metropole není náhodný – HPI-CZ zde sousedí se svým distribučním partnerem, společností TOPTRANS, která pro ni dlouhodobě zajišťuje dopravu zboží. Blízkost obou firem přinese zákazníkům HPI-CZ rychlejší servis a snadnou dohledatelnost zásilek. Díky zjednodušení a zefektivnění procesů zvládne nové logistické centrum zásobovat celou republiku. Modernizace se tak týká i pobočky HPI-CZ v Plzni, která se přesídlí, obdobně jako hradecké logistické centrum, do blízkosti firmy TOPTRANS. Plzeňská pobočka si i nadále zachová možnost osobních odběrů zdarma, vyzvednutí zboží je přitom možné už následující den od zaslání objednávky. Doručení zboží po celé ČR prostřednictvím společnosti TOPTRANS standardně dodává HPI-CZ v pracovních dnech do 24 hodin od objednání.

Nové logistické centrum urychlí vyřizování objednávek

Oproti původním prostorám má nové logistické centrum HPI-CZ menší užitnou plochu, avšak umožňuje skladování až do výšky 11,5 metru. Díky efektivnímu využití plochy a lepší organizaci znamenala změna sídla pro společnost HPI-CZ navýšení kapacity skladu. Menší podlahová plocha pak v praxi znamená zkrácení časů na přípravu zakázek.

Moderní showroom pro snadnější orientaci v nabízených řešeních

Orientaci ve variantách řešení zákazníkům nabízí showroom o rozloze 200 m2 s ukázkami použití jednotlivých profilů. U tak specifického sortimentu, jakým je stavební příslušenství, je reálná ukázka výrobku a jeho správné montáže zásadní. Nové prostory skrývají také model střechy v reálné velikosti s prezentací všech nejdůležitějších prvků pro správnou funkci střechy a bezpečný pohyb po ní.

HPI-CZ spol. s r.o.
logo HPI-CZ spol. s r.o.

HPI-CZ - montážní příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletní sortiment pro zateplování budov. Prvky pro šikmé i ploché střechy, prvky pro solární a fotovoltaické systémy, protisněhové zábrany a protipožární řešení, lišty a profily pro ETICS.

 
 
Reklama