Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Novinky z kamenné řady obkladů Stegu® s obsahem slídy

Představujeme vám dvě novinky z kamenné řady obkladů stegu®, obklady BIANCO a NERO, typické svým lesklým povrchem, který je způsoben obsahem slídy.

Obklad je osazený do tvaru písmene Z, a tím se zaručuje plynulý přechod mezi jednotlivými obklady bez viditelného spoje.

Kamenné obklady jsou složeny ze čtyř řad obdelníkových pásku, které jsou slepeny za pomocí pryskyřičného lepidla. Obklad je osazený do tvaru písmene Z, a tím se zaručuje plynulý přechod mezi jednotlivými obklady bez viditelného spoje. Výsledek obložené zdi je tak bez viditelných spár a působí celistvě.

Kamenný obklad BIANCO
Obklady z kamene BIANCO dodají design přírody a svou velmi jemnou strukturou okouzlí každého milovníka kamene. Barva bílého kvarcitu v kombinaci s lesklou slídou přinese honosný design do vašeho domova.

Kamenný obklad NERO
NERO je tmavě šedý lesklý obklad z kamene, který je vyroben z břidlicových pásků obsahující slídu. Drobná a jemná struktura jednotlivých pásků je vhodná spíše do interiéru jako dekorativní doplněk.

Jak správně namontovat kamenné obklady Stegu si můžete přečíst na ESTAV.cz.

STEGU - kamenné obklady
logo STEGU - kamenné obklady

Oficiální distributor obkladů stegu® pro Českou republiku. Nabízíme sádrové obklady, betonové obklady, cihlové obklady, kamenné obklady, dekorace, zahradní doplňky i stavební chemii. Obklady stegu® vám zaručí efekt kamene po celá desetiletí.

 
 
Reklama