TZB-info převzalo oprávnění nositele značky Dřevo je cesta

Datum: 26.1.2017  |  Autor: redakce

Centrum současného umění DOX v Praze se 10. ledna stalo místem setkání nositelů značky Dřevo je cesta. Toto setkání pořádala Nadace dřevo pro život. Zúčastnila se ho také tajemnice z ministerstva zemědělství paní Pavlína Vašičková.

Projekty nadace jsou velmi kvalitní a jsou zaměřené na širokou veřejnost. Pomáhají nám budovat velmi dobrý vztah veřejnosti k problematice lesního hospodářství a ke spotřebě českého dřeva,“ uvedla Vašičková.

V rámci projektu Dřevo pro život vytváříme komunity, první, a toho se týká i dnešní akce, je komunita nositelů oprávnění Dřevo je cesta. Na akci jsme pohovořili o tom, jak šířit myšlenku, že dřevo je ta správná volba,“ uvedl Stanislav Polák, ředitel nadace.

Toto potvrzení na dubové plaketě převzala i redakce TZB-info.cz. Podívejte se na reportáž z akce.

Reportáž z centra DOX – Dřevo pro život

 

Hodnotit:  

Datum: 26.1.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Reklama

Spolupracujeme

časopis Dřevo&Stavby logo Cesty dřeva

PROFIspeciál DŘEVO&stavby

PROFIspeciál DřevoStavby

Partneři - Dřevostavby

logo FERMACELL

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EUR