Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Hravá dlažba ALTERNO

Datum: 16.10.2017  |  Organizace: PRESBETON Nova, s.r.o.  |  Firemní článek

Trendem poslední doby jsou dlažby, které jsou tvořeny různě velkými kameny, z kterých lze vytvářet zajímavé a originální sestavy.

PRESBETON Nova, s.r.o.
U panelárny 594/6C
779 00 Olomouc - Chválkovice

tel.:+420 587 419 162
e-mail:
web:www.presbeton.cz

To několikanásobně platí i pro novinku, se kterou přišla na trh v letošním roce společnost PRESBETON. Jedná se o skladebnou dlažbu ALTERNO, u které lze nakombinovat až šest dlažebních kamenů (ALTERNO I a ALTERNO III), vybírat lze až ze sedmi barev a dvou povrchů. Standardně je dlažba vyráběna s hladkou povrchovou úpravou, ale v případě požadavků na lepší protiskluzové vlastnosti je k dispozici i varianta s tryskanou – kartáčovanou úpravou.

Každá z dlažeb (ALTERNO I a ALTERNO III) je tvořena třemi kameny, které nelze zakoupit samostatně, přičemž výška všech dlažebních kamenů je stejná a to 80 mm. Vzhledem ke své výšce a rozměrům je tato dlažba určena pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů. Je vhodná jak k rodinným domům, tak k veřejným stavbám, jako jsou zpevněné plochy v okolí obchodních center, kulturních budov či na náměstí.

Standardně je tato dlažba opatřena vnitřním ochranným systémem Protect System IN. Pro náročnější zákazníky je k dispozici tato dlažba i s povrchovým ochranným systémem nejvyšší kategorie - Perfect Clean TOP. Dlažby opatřené touto povrchovou úpravou se vyznačují trvale intenzivními barvami s hedvábným leskem, nenasákavostí, odolností proti znečištění, velmi snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.

Více na www.presbeton.cz

 

Datum: 16.10.2017
Organizace: PRESBETON Nova, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích