Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Knauf vydal nový Akustický katalog

Kompletní informace k tématu akustiky stavebních konstrukcí a prostorové akustiky se systémy Knauf !

Nový Akustický katalog Knauf navazuje a dále rozšiřuje úspěšnou publikaci Knauf ZESILTE TICHO! Je určený především pro projektanty, ale i realizační firmy nebo investory jako pomůcka obsahující ucelené informace pro návrhy a realizace připravovaných projektů. Vedle teorie obsahuje mnoho skutečně prakticky orientovaných nástrojů či hodnot pro kvalitní návrh akustického standardu v budovách. Je členěn na dvě funkční části – akustiku stavebních konstrukcí a prostorovou akustiku.

Mezi novinky patří některé dosud nepublikované konstrukce či provedení, například vzduchové neprůzvučnosti šachtových stěn, napojení příček na fasády či vliv elektrokrabic na neprůzvučnost příček. Rozšířila se i paleta příček a předsazených stěn o akusticky hodnotnější konstrukce. V části věnované prostorové akustice jsou příklady návrhů pohltivých konstrukcí Knauf pro různé druhy interiérů. Kompletní přehled akusticky pohltivých sádrokartonových desek Knauf CLEANEO, včetně jejich indexů zvukové pohltivosti a reálných náhledů děrování v poměru 1:1.

Kompletní katalog ke stažení ZDE

Knauf Praha s.r.o.
logo Knauf Praha s.r.o.

Společnost Knauf Praha, s.r.o. je významným dodavatelem sádrokartonových stavebních systémů a materiálů, suchých maltových směsí a stavební chemie. Na českém trhu působí od roku 1992.

 
 
Reklama