Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Profesionální vedení účetnictví pro SVJ

Datum: 14.3.2019 02:24  |  Organizace: Prague Property Management a.s.  |  Firemní zpráva

Řada Společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) má trvalé problémy s vedením účetnictvím. Potíže mohou vznikat z nesprávného vedení účetní evidence, ze špatného plánování dlouhodobého rozpočtu SVJ, ale i zvyšující se počet neplatičů. V případě, že i vaše SVJ řeší podobné nesnáze, v PPM, a. s. pro vás máme snadné řešení.

Správné nakládání s časem a penězi je alfa omega úspěšného hospodaření. Z toho důvodu se mnoho SVJ obrací pro pomoc na zkušené odborníky se znalostí realitního trhu. Realitní profesionálové zajistí správné vedení účetní agendy a vaše SVJ se vyhne nejen řadě starostí, ale i zbytečně vynaloženým finančním částkám.

Nedaří se vašemu SVJ vést přehlednou online evidenci faktur nebo trvale objednáváte dílčí služby u velkého počtu dodavatelů? Pak právě vám nabízíme profesionální vedení účetnictví pro SVJ v Praze od PPM. Vyřešíme za vás odbornou správu nemovitostí, rezidenčních domů i kancelářských budov. Na trhu s realitami úspěšně působíme přes 25 let.

Jak vyřešit problémy s neplatiči v rámci SVJ?

Trápí vaše SVJ nekonečné problémy s neplatiči? V pražské realitní společnosti PPM jsme vyvinuli efektivní systém, díky kterému se počet dlužníků výrazně snižuje. Důležité je především důkladné vedení účetní evidence a poctivé zaznamenávání finančních transakcí do přístupné online dokumentace. Ta vám bude samozřejmě kdykoliv k nahlédnutí.

Díky tomu můžeme vaše SVJ včas upozornit na jednotlivé neplatiče a zahájit efektivní kroky vedoucí k úspěšnému zaplacení pohledávky. V případě, že se nám i tak nebude dlouhodobě dařit celý případ s neplatičem vyřešit, předáme případ příslušným správním orgánů k dalšímu řízení.

Profesionální vedení účetnictví pro SVJ
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Průkaz energetické náročnočnosti

18.2. 9:10   Průkaz energetické náročnosti by měly mít na dobře viditelném místě nově všechny větší budovy s celkovou užitnou plochou větší než 500 metrů čtverečních, které často navštěvuje veřejnost. více >>>
Český Krumlov © Fotolia.com

Návrh stavebního zákona podle expertů ohrožuje kulturní dědictví

14.2. 12:20   Jako podklad pro povolení všech staveb se v něm počítá jen s dokumentací pro územní řízení, která podle nich nepostihne všechny aspekty obnovy památek. více >>>

Rekonstrukce bytového domu a její financování

10.1.2019 | redakce
Rekonstruovat bytový dům neznamená pouze zateplit fasádu nebo vyměnit potrubí v instalačním jádře. Výměna společné elektroinstalace, zateplení suterénních prostor nebo optimalizace způsobu vytápění jsou neméně důležité kroky, které ale stojí další finanční prostředky. Před zbytečnými výdaji ochrání dobře vymyšlená koncepce investic, výpočet návratnosti a podrobný realizační projekt. S financováním pak mohou pomoci dotace. Nejen o tom jsme si podívali na konferenci o rekonstrukci bytových domů.

Brněnské konference Sanace a rekonstrukce staveb s exkurzemi

15.12.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Konec listopadu v sudém roce bývá již tradičně na brněnské stavební fakultě vyhrazen odborné konferenci Sanace a rekonstrukce staveb spojené s mezinárodní konferencí WTA Conference on Rehabilitation and Reconstruction of Building. Příští ročník se obě akce uskuteční v prostorách ČVUT v Praze.
Účinně proti plísním - vnitřní zateplení SkamoWall

Účinně proti plísním – vnitřní zateplení SkamoWall

7.12.2018 | redakce
Na rozdíl od tradičních způsobů vnitřní izolace systém SkamoWall řeší problémy s izolací i vlhkostí ve špatně izolovaných stěnách současně. Desky SkamoWall jsou lehké, pracuje se s běžným nářadím a instalace je snadná a rychlá. Systém je z přírodních materiálů.