Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ROCKWOOL zve na mezinárodní konferenci CESB 2016

Prestižní mezinárodní konference Central Europe towards Sustainable Building 2016 (CESB) míří do Prahy. Konference CESB s podtitulem „Innovation for Sustainable Building“ se uskuteční 22. – 24. června.

V prostorech Fakulty stavební Českého vysokého učení technického v Praze se bude diskutovat o udržitelné renovaci stávajícího stavebního fondu, obnově průmyslového dědictví, udržitelném rozvoji měst nebo vzdělávání a výzkumu ve spojení s udržitelnou výstavbou.

Konference o udržitelném rozvoji ve stavebnictví se bude konat pod záštitou mezinárodních organizací iiSBE, CIB, UNEP-SBCI a FIDIC. Významným partnerem akce je společnost ROCKWOOL, přední světový výrobce produktů a systémových řešení na bázi kamenné minerální vlny. Díky svému přírodnímu původu je kamenná vlna plně recyklovatelná a podílí se na snižování dopadů výrobního procesu na životní prostředí. Izolace ROCKWOOL snižují spotřebu energií v budovách, a tím omezují emise CO2. Kamenná vlna tak přispívá k udržitelné výstavbě budov.

Další informace o konference najdete na www.cesb.cz.


ROCKWOOL, a.s.
logo ROCKWOOL, a.s.

ROCKWOOL - přední světový výrobce izolací z kamenné vlny. Kamenná vlna ROCKWOOL je přírodní tepelná izolace, která chrání před hlukem, významně zvyšuje požární odolnost budov a zajišťuje v nich příjemné a zdravé klima.

 
 
Reklama