Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

ADLER expozice pro návštěvníky veletrhu Holz-Handwerk

Ohlas v ADLER po letošním veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku byl zcela jednotný: veletrh byl naprostý úspěch a ADLER se na něm ukázal jako skutečný magnet na návštěvníky veletrhu Holz-Handwerk 2022.

Budoucnost patří vodou ředitelným lakům

Ústředním tématem veletrhu v oblasti povrchových úprav byly rozhodně vodou ředitelné laky. „Mnoho stolařů a truhlářů a stále častěji také menších firem přemýšlí o přechodu na vodou ředitelné povrchové úpravy,“ vysvětluje Andreas Fischbacher, vedoucí prodeje ADLER pro jižní Německo. Peter Stecher, ředitel divize ADLER pro dřevozpracující průmysl, vysvětluje důvody: „Technologie povrchových úprav šetrná k životnímu prostředí nabízí zpracovatelům dobrou možnost uplatnit se na trhu. Vodou ředitelné systémy nyní navíc zaručují stejně vysoký standard jako produkty na bázi rozpouštědel, například pokud jde o snadné zpracování a dobu schnutí. A v neposlední řadě se na pozadí rostoucích cen ropy staly vodou ředitelné laky také velmi atraktivní z hlediska nízkých nákladů.

ADLER také nabídl návštěvníkům veletrhu ideální řešení pro lakovaní nábytku a vybavení interiéru. Nový vodou ředitelný všestranný transparentní lak Bluefin Unistar, s nímž je přechod výroby na vodou ředitelné systémy ještě jednodušší. Tento nový efektivní lak na nábytek se lakýrníkům snadno používá, je bezpečný při aplikaci, rychle schne a lze jej brousit již po jedné hodině. Bluefin Unistar lze použít na jakýkoli běžný typ dřeva bez zabarvení a je vhodný pro 1-složkové i 2-složkové zpracování - při 2K použití dokonce s dobou zpracovatelnosti až tři dny!


Společnost ADLER dále na veletrhu představila výrobcům oken nový systém ADLER Histo pro renovaci historických špaletových oken.

Více informací o letošním veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku


ADLER Česko s.r.o.
logo ADLER Česko s.r.o.

Společnost ADLER je přední evropský výrobce laků, barev, prostředků na ochranu dřeva a systémů na povrchovou úpravu oken, dveří, podlah, nábytku i dřevostaveb. V sortimentu značky ADLER se nachází více než 10.000 výrobků pro různé oblasti použití pro ...

 
 
Reklama