Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Banka v Hong Kongu si vybrala česká prkna od WPC - WoodPlastic

Atraktivní a bezúdržbovou terasu se zástěnou osazenou truhlíky pro květiny od české společnosti WPC - WoodPlastic může nyní využívat management i klienti centrály The Bank of East Asia v Hong Kongu.

Jeden ze dvou nejvýznamnějších a nejstarších soukromých bankovních domů v samém srdci „Voňavého přístavu“ si pro svoji venkovní terasu o ploše bezmála 100 m² vybral z pestré nabídky světových výrobců bezúdržbová kompozitní prkna ze středočeských Bukovan.

Pro terasu v Hong Kongu jsme dodali na čtyři stovky prken Smart s oboustranným povrchem Rustic, který evokuje pocit drásaného dřeva,“ říká Jana Sosa Arias, marketingová manažerka WPC - WoodPlastic, a upřesňuje: „Zhruba tři čtvrtiny prken jsou v sametově hnědé barvě Teak, která ještě doplňují další kusy ve světlejším odstínu Latté.

Projekt českého výrobce a dodavatele prken z dřevního kompozitu zaujal investory nejenom kvalitou nabízeného materiálu a reprezentativním designem, ale i citlivým pojetím. V mimořádně exponované lokalitě s největší koncentrací mrakodrapů na světě se podařilo díky terase a květinové zástěně WoodPlastic® vytvořit komfortní zónu klidu a pohody.

Společnost WPC - WoodPlastic vyrábí a dodává kompozitní prkna pro montáž teras, plotů a obkladů stěn pro klienty ve více než 30 zemích světa. Díky síti certifikovaných partnerů dokáže navrhnout, dodat a nainstalovat WPC prvky u rodinných domů, ve firmách, ale i v případě městského mobiliáře. 

Více informací


WPC – Woodplastic a.s.
logo WPC - Woodplastic a.s.

WPC – WoodPlastic je český výrobce originálních teras, plotů a obkladů z kompozitu dřeva a polymeru. Společnost je vlastníkem licence na americkou laserovou technologii Strandex, kterou dále vylepšuje. Díky tomu disponuje nejpokrokovější technologií ...

 
 
Reklama