Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vzorek poličky zdarma pro firmy

Jako ukázku naší práce Vám rádi zašleme zdarma sprchovou poličku. Jedná se o unikátní výrobek z naší dílny pro český trh. Nabídka je určena pro vážné zájemce, zejména firmy a živnostníky.

Hydroizolace sprchového koutu nesmí být nijak narušená. Vrtání polic do zdiva sprchového koutu je tedy technologicky špatně. Naše polička je součástí obkladu, plní tak technologické normy. Navíc vypadá velice esteticky, nerezový materiál je stálý a moderní.

Poličky pod obklad představují ideální řešení odkládací plochy ve sprchovém koutě. Poličky jsou ohýbané a profilované tak, aby se instalovali pod obklad.

Provedení s možností obkladu Vám umožní sladit povrch poličky s dekorem sprchového koutu. Jednoduše vyříznete požadovaný tvar a umístíte na poličku. Poličky bez horního obkladu jsou čisté a estetické. Nerezová ocel je moderní, pevná a zároveň působí vzdušně. Mimo jiné garantujeme stálost materiálu.

V případě zájmu stačí vyplnit formulář na webu.

Vzorek zdarma


Profinox.cz
logo Profinox.cz

Specializovaný internetový obchod. Nabízíme nerezové lišty, podlahové lišty, schodové hrany, přechodové lišty, ukončovací profily, nerezové profily, dilatace, rohové profily. Interiérové, obkladové a stavební profily. Kompletní řešení pro bezbariérové sprchy.

 
 
Reklama