Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

LASSELSBERGER v rámci memoranda podpoří školy v Plzeňském kraji

Plzeňský kraj uzavřel se společností LASSELSBERGER, s.r.o. memorandum o vzájemné spolupráci. V ní se výrobce keramických obkladů RAKO zavazuje darovat každý rok kraji keramické obklady dle jeho výběru v hodnotě 300 tisíc korun.

Dar je v memorandu výlučně určený pro stavbu a rekonstrukci budov škol, které Plzeňský kraj zřizuje, a to vždy jedné školy za kalendářní rok.

LASSELSBERGER, s.r.o. vyrábějící pod značkou RAKO jako jediná firma v České republice keramické obklady si je vědoma své společenské zodpovědnosti, a podporuje proto vybrané organizace a instituce z oblasti sociální, kulturní i sportovní. Společnost byla dlouhodobě zapojena do projektu Domestos do škol. V rámci této akce vzniklo více jak 60 nových sociálních zařízení v MŠ a ZŠ po celé České republice.

Více informací na www.rako.cz
LASSELSBERGER, s.r.o. - značka RAKO
logo LASSELSBERGER, s.r.o. - značka RAKO

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO. RAKO HOME RAKO HOME ...

 
 
Reklama