Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Široká terasová prkna MAX od WoodPlastic® jsou maximálně praktická

Datum: 18.4.2019 4:26  |  Organizace: WPC - Woodplastic a.s.  |  Firemní zpráva

Společnost WPC – WoodPlastic, český výrobce dřevoplastových teras, plotů a obkladů, nabízí novinku – extra široké terasové prkno s novým atraktivním profilem MAX.

WPC - Woodplastic a.s.
Na Folimance 2154/17
12800 Praha 2

tel.:+420 321 001 529
e-mail:
web:www.woodplastic.cz

Široká terasová prkna MAX od WoodPlastic® jsou maximálně praktická

Společnost WPC – WoodPlastic, český výrobce dřevoplastových teras, plotů a obkladů, nabízí extra široké prkno s novým atraktivním profilem MAX. Předností teras z prken o šířce 195 mm je rychlejší montáž, úspora spojovacího materiálu a unikátní vzhled díky menšímu množství spár.

Hlavním trendem současnosti je pozvolný ústup od WPC prken klasických rozměrů ve prospěch širších profilů. Širší prkna logicky urychlují montáž a jejich instalace zároveň snižuje spotřebu spojovacího materiálu, a to až o 30 % oproti standardně používaným profilům.

Lídr výroby dřevoplastových teras v Evropě, česká společnost WPC – WoodPlastic, aktuálně nabízí terasová prkna MAX s plným profilem o rozměrech 195 x 23 x 4000 mm. Tyto parametry dovolují mnohem lépe vyniknout elegantním vzorům povrchů teras a zároveň jim poskytují nezaměnitelný vzhled i díky menšímu množství spár.

Nabídka společnosti WPC – WoodPlastic v současnosti zahrnuje celkem tři typy povrchů v profilu MAX. V případě nejnovějšího z nich, prkna MAX RUSTIC s atraktivním vzhledem imitujícím drásané dřevo, lze vybírat z šesti barevných odstínů. Ty umožňují sladit terasu s ostatními prvky exteriéru – s nábytkem, zahradou, bazénem i fasádou domu.

Další široká prkna MAX STAR najdou díky svému čistému drážkovanému vzhledu, a tudíž vysoce bezpečnému povrchu uplatnění především kolem bazénů, ale samozřejmě nejenom tam. Třetí ze skupiny inovativních prken WoodPlastic®, terasy MAX FOREST, představují variantu s embosem, tedy s nepravidelně strukturovaným povrchem, a jsou vhodnou volbou pro každého, kdo preferuje kombinaci přirozeného vzhledu a výrazného designu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Výroba sádrokartonu, zdroj článek ESTAV.cz Jak se vyrábí sádrokarton u Mělníka

Sádrokarton má dnes výročí, slaví 125 let

22.5.2019 | redakce
Augustine Sackett v USA vynalezl systém vrstvení desek pro příčky a 22. 5. 1894 požádal o patent. Od té doby se hodně změnilo. Vlastnosti, nabídka, speciální provedení pro vybrané účely.
Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Podlahy příčky povrchy

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila