Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Sestava od WPC – WoodPlastic získala cenu GRAND PRIX na veletrhu FOR GARDEN 2019

Systém ALUWood od společnosti WPC – WoodPlastic získal prestižní cenu GRAND PRIX určenou pro nejlepší exponáty na veletrhu FOR GARDEN 2019. Sestava umožňuje variabilní kombinace zahradních doplňků.

Sestava od WPC – WoodPlastic získala cenu GRAND PRIX na veletrhu FOR GARDEN 2019

Systém ALUWood společnosti WPC – WoodPlastic získal prestižní cenu GRAND PRIX určenou pro nejlepší exponáty na mezinárodním veletrhu FOR GARDEN. Sestava ALUWood umožňuje variabilní kombinace zahradních doplňků, jako jsou například květníky, zahradní truhly nebo lavičky.

Originálně navržený systém kombinuje moderní materiál WoodPlastic® a hliníkové profily. „Předností tohoto modulárního systému je čistý design, precizní zpracování, snadná a rychlá montáž a široká flexibilita tvarů a velikostí,“ uvedl obchodní ředitel společnosti WoodPlastic® Zdeněk Hoštička a dodal: „Hlavní výhodou sestav ALUWood je především jejich dlouhá životnost a bezúdržbovost.“

Odborná porota, která zařadila výrobek mezi nejlepší exponáty letošní přehlídky, posuzovala především jeho technické parametry, využití progresivních technologií, kvalitu materiálu, ekologická hlediska, ale i možnosti uplatnění na trhu.

Společnost WoodPlastic uspěla se svými výrobky na veletrhu FOR GARDEN opakovaně, cenu Grand PRIX získala už před čtyřmi lety za terasy FOREST PLUS v čokoládové barvě Palisander.

Letos přestavil WoodPlastic® spolu se systémem ALUWood na veletrhu FOR GARDEN 2019 i extra široké terasové prkno s novým exkluzivním povrchem MAX RUSTIC evokujícím drásané dřevo. Předností teras z prken o šířce téměř čtvrt metru je rychlejší montáž, úspora spojovacího materiálu a unikátní vzhled díky menšímu množství spár.

WPC - Woodplastic a.s.
logo WPC - Woodplastic a.s.

WPC – WoodPlastic je český výrobce originálních teras, plotů a obkladů z kompozitu dřeva a polymeru. Společnost je vlastníkem licence na americkou laserovou technologii Strandex, kterou dále vylepšuje. Díky tomu disponuje nejpokrokovější technologií ...

 
 
Reklama