Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rigid – vinylové plovoucí podlahy nové generace, které překonají vaše představy

Datum: 4.12.2018 4:20  |  Organizace: Plancher s.r.o.  |  Firemní zpráva

Potřebujete novou podlahu do bytu, domu nebo komerčních prostor s vysokým zatížením? Pokud ano, zbystřete a nastražte uši, nebo spíše oči. Revoluční vinylové plovoucí podlahy Rigid jsou novinkou ...

Plancher s.r.o.
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

tel.:603 279 682
e-mail:
web:www.plancher.cz

Rigid – vinylové plovoucí podlahy nové generace, které překonají vaše představy

Potřebujete novou podlahu do bytu, domu nebo komerčních prostor s vysokým zatížením? Pokud ano, zbystřete a nastražte uši, nebo spíše oči. Revoluční vinylové plovoucí podlahy Rigid jsou novinkou na trhu s krytinami. A nabízí celou řadu výhod oproti tradičním vinylovým podlahám. Pro klíčové vlastnosti je zcela zásadní nové kompozitní jádro s hustotou 2000 kg/m, díky kterému je vinyl Rigid pevnější a odolnější.

Vinyl Rigid má nosnou desku s označením SPC, která je vyrobená jiným způsobem než tradiční HDF deska používaná při výrobě běžných laminátových podlah. A právě proto jsou podlahy Rigid vhodné i do vlhkých prostor. Dlouho a spolehlivě budou sloužit v koupelně i v kuchyni. Výhodou nového vinylu Rigid je i to, že nosný materiál neobsahuje žádná změkčovadla. Ze své podstaty jsou plovoucí vinylové podlahy Rigid odolné vůči teplu, to znamená, že v teple neměknou, a proto pro pokládku nevznikají téměř žádná omezení. Klíčovou vlastností revoluční krytiny je i vyšší rozměrová stálost.

Velice snadná je i renovace. Plovoucí vinylovou podlahu Rigid lze ve většině případů pokládat přímo na původní dlažbu, parkety a další vyhovující podlahové krytiny. Nosná deska SPC je totiž velmi tuhá, takže srovná případné drobné nerovnosti. Pokládka by se však měla realizovat na suchém podkladě, aby nedocházelo k potenciálním problémům. Pod plovoucí podlahy Rigid lze instalovat podlahové topení i kročejovou izolaci. Kromě věrohodných dekorů dřeva ocení vlastníci podlah nové generace i velmi snadnou údržbu vinylu Rigid. Postačí občasné vysátí větších nečistot a následné vytření vlhkým mopem. Neváhejte a vyzkoušejte vinylovou plovoucí podlahu nové generace. Jistě budete spokojeni.

www.plancher.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.