Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Návrh betonové dlažby on-line snadno na liastone.cz

Navrhněte si sami betonovou dlažbu. Vyberte si z různých typů, barev i skladebných variant betonové dlažby a pak jednoduše objednejte!

Návrh betonové dlažby on-line snadno na liastone.cz

Na webu společnosti Lias Vintířov, LSM, k. s., věnovaném sortimentu betonových dlažeb a zahradní architektury, najdete šikovný "on-line plánovač", který vám pomůže s návrhem betonové dlažby před váš dům, na zahradu, k bazénu apod. Je to jednoduché, zvládnete to sami.

Stačí si vybrat příslušný typ dlažby, nebo kombinaci dvou dlažeb, zvolit si barvy a některou z mnoha skladebných variant. Plánovač vám sám spočítá, kolik m2 od jaké dlažby máte objednat a připraví poptávku k odeslání prodejci. Vše budete mít hotové za několik málo klinutí!

Vyzkoušejte si plánovač na webu www.liastone.cz. Nebudete-li si vědět rady, jsou vám k dispozici prodejci Lias Vintířov.

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.
logo LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Montované domy - Dům jedním tahem Rychlý stavební systém z keramického LiaporBetonu, spojení přírodního materiálu a promyšlené stavebnicové technologie přináší rychlé a kvalitní řešení vašeho rodinného domu. Varianty dodání v různých fázích výstavby ...