Jak udržovat a čistit namáhané podlahy a povrchy ze dřeva?

Datum: 20.12.2017 02:00  |  Organizace: BUILDING PLAST spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Součástí základní péče o plochy ošetřené oleji a olejovosky je SOKRATES Olej udržovací a čisticí. Je určen k pravidelnému ošetřování silně namáhaných podlah, jako jsou vstupní prostory, chodby, dveřní průchody, pracovní plochy stolů, úchopová místa a podobně.

BUILDING PLAST spol. s r.o.
Nádražní 786
50351 Chlumec nad Cidlinou

tel.:495 489 000
e-mail:
web:www.barvy-sokrates.cz


SOKRATES Olej udržovací a čisticí přirozeným způsobem odstraňuje špínu, mastné skvrny, skvrny od alkoholu.
  • Snižuje stopy, které vznikly dlouhodobým působením nezasychajícími oleji – živočišné oleje, motorové oleje, opalovací oleje a podobně. Zahlazuje škrábance a rýhy. Po nanesení oleje dochází k výraznému sjednocení vzhledu povrchu.
  • Vylepšuje elasticitu a oděruvzdornost voskového filmu, aniž by zvětšoval tloušťku filmu. Zásadním způsobem zvyšuje hydrofobitu povrchu.

Olej je vhodný pro domovy seniorů a nemocnice, protože odpuzuje vodu a špínu a nemá elektrostatický náboj. V mateřských školkách, školách, útulcích, kancelářích se povrch snadno udržuje a ošetřuje – vyhovuje zdravému bydlení.

Použití v interiéru:
  • dřevo ošetřené oleji a olejovosky, parketové podlahy, prkenné podlahy, neopracované měkké i tvrdé dřeviny

Jak správně udržovat olejované podlahy a povrchy? Více o údržbových prostředcích a jejich používání najdete na našich stránkách www.barvy-sokrates.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPardubice chtějí regulací zajistit jednotnou architektonickou identitu nové zástavbyPraha chce koupit další pozemek v Písnici pro stavbu metra DSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korun