Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jak udržovat a čistit namáhané podlahy a povrchy ze dřeva?

Součástí základní péče o plochy ošetřené oleji a olejovosky je SOKRATES Olej udržovací a čisticí. Je určen k pravidelnému ošetřování silně namáhaných podlah, jako jsou vstupní prostory, chodby, dveřní průchody, pracovní plochy stolů, úchopová místa a podobně.SOKRATES Olej udržovací a čisticí přirozeným způsobem odstraňuje špínu, mastné skvrny, skvrny od alkoholu.
  • Snižuje stopy, které vznikly dlouhodobým působením nezasychajícími oleji – živočišné oleje, motorové oleje, opalovací oleje a podobně. Zahlazuje škrábance a rýhy. Po nanesení oleje dochází k výraznému sjednocení vzhledu povrchu.
  • Vylepšuje elasticitu a oděruvzdornost voskového filmu, aniž by zvětšoval tloušťku filmu. Zásadním způsobem zvyšuje hydrofobitu povrchu.

Olej je vhodný pro domovy seniorů a nemocnice, protože odpuzuje vodu a špínu a nemá elektrostatický náboj. V mateřských školkách, školách, útulcích, kancelářích se povrch snadno udržuje a ošetřuje – vyhovuje zdravému bydlení.

Použití v interiéru:
  • dřevo ošetřené oleji a olejovosky, parketové podlahy, prkenné podlahy, neopracované měkké i tvrdé dřeviny

Jak správně udržovat olejované podlahy a povrchy? Více o údržbových prostředcích a jejich používání najdete na našich stránkách www.barvy-sokrates.cz.

BUILDING PLAST spol. s r.o.
logo BUILDING PLAST spol. s r.o.

Český výrobce vodou ředitelných barev, laků a lazur na dřevo, kov a minerální podklady na tuzemský i zahraniční trh dodává nátěrové hmoty pod komerčním názvem SOKRATES. Více než dvacetileté zkušenosti se dřevem systematicky zhodnocuje ve svých produktech ...

 
 
Reklama