Značka SOKRATES nabízí novou kvalitu ochranných olejů nejen na dřevěné podlahy

Datum: 14.12.2017 04:00  |  Organizace: BUILDING PLAST spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Při použití olejů k povrchové úpravě dřeva dojde k jeho dokonalé penetraci. V nové řadě olejů doporučujeme SOKRATES Olej tvrdý na dřevo PLUS, s kterým vytvoříte dřevěné podklady odolné vodě a bytovým chemikáliím.

BUILDING PLAST spol. s r.o.
Nádražní 786
50351 Chlumec nad Cidlinou

tel.:495 489 000
e-mail:
web:www.barvy-sokrates.cz

SOKRATES Olej tvrdý na dřevo PLUS je určený pro profesionální i hobby použití v interiérech. Aplikace je snadná. Olej se vsákne a vlivem přístupu vzduchu začíná za mírného smršťování zasychat. Povrch dřeva se jako u klasických laků neuzavře. Naopak se vsákne do pórů a zanechá zcela jasný, nikoli však lesklý povrch, který vykreslí texturu dřeva.

Po zaschnutí povrch dřeva výrazně zpevní, zvýší odolnost proti mechanickému poškození a působení vlhkosti a vody. Povrch zůstane částečně prodyšný a bude umožňovat dřevu tak zvaně dýchat. Současně ale tato vlastnost bude i nadále umožňovat pozvolné pronikání vlhkosti do dřeva. Nežloutne a po zaschnutí nezapáchá. Zásadním způsobem zvyšuje hydrofobitu povrchu, vodoodpudivost, odolnost na bytové chemikálie a oděr povrchu.

Poskytuje tvrdý, nelepivý a elastický povrch s hedvábným matem. Je proto vhodný na stylový nábytek, pracovní desky a dřevěné podlahy. Zcela bezkonkurenčně na vnitřní dřevěné obložení budov.

Tam, kde z důvodů charakteru stavby, jejího využívání, účelu použití a podobně, budeme vyžadovat maximálně přírodní vzhled, nebo výrazně účelový vzhled dřeva, použijeme oleje. Zde nám poslouží dokonale. Na horské chalupě by asi byl problém použít i vysoce kvalitní nablýskaný nábytek a k tomu dokonalé parkety.

Jak vybrat správný výrobek? Dobré rady pro použití olejů a olejovosků najdete na našich stránkách www.barvy-sokrates.cz.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPardubice chtějí regulací zajistit jednotnou architektonickou identitu nové zástavbyPraha chce koupit další pozemek v Písnici pro stavbu metra DSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korun