Karelia je novou značkou v nabídce společnosti Kratochvíl parket profi

Datum: 16.11.2017 4:26  |  Organizace: Kratochvíl parket profi, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Polární zima, úsvit vdechující novému dni život, ale i pálivější chuť pepře. Tyto ingredience se promítly do kolekcí dřevěných podlah finské značky Karelia, kterou představuje Kratochvíl parket profi.

Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Bohunická cesta 1/328
66448 Moravany

tel.:547 212 811
e-mail:
web:www.kpp.cz

Karelia je novou značkou v nabídce společnosti Kratochvíl parket profi

Prosvětlené i dramaticky tmavé, klasicky elegantní i kouzelně rustikální, pulzující městským rytmem i relaxující venkovskou harmonií, takové jsou třívrstvé dřevěné podlahy finské značky Karelia a těmito tóny naladí i váš interiér. Dřevěné podlahy Karelia jsou vyráběny z masivního dřeva jako 1, 2 a 3 lamelové, od nejčistších designů s rovnoměrnými odstíny až po sukovité vintage varianty s barevnými odchylkami, se všemi možnými úpravami povrchu (kartáčovaný, mořený, kouřový, drásaný, v laku či naolejovaný). Snadnější a rychlejší instalaci, stejně jako větší stabilitu podlahy Karelia, zajišťuje nejnovější generace zámkového systému Profiloc 5G. Krátké konce lamel jsou spojeny svisle, namísto pod úhlem, což zjednodušuje instalaci.

Karelia patří pod křídla světového lídra v dřevěných podlahách skupinu Kährs a dováží ji Kratochvíl parket profi (www.kpp.cz). Lesy byly ve Finsku vždy vysoce respektovány, což se odráží i v metodách výroby krytin Karelia. Dřevo je získáváno ze zodpovědně spravovaných lesů, které splňují nařízení EU. Většina těženého dřeva je dub, jasan, buk a bříza, které rostou v severní a střední Evropě. Jedná se o oblasti, ve kterých počet vysazených stromů přesahuje počet vytěžených. Karelia představuje 11 kolekcí dřevěných podlah: Kolekce Impressio, Urban Soul, Time, Light, Polar, Dawn, Libra, Spice, Earth, Midnight a Saima.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo KNAUF
logo CEMEX
logo LIAPOR
logo CEMIX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czModerní dům s tradičními prvky a velkou garážíČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města