Karelia je novou značkou v nabídce společnosti Kratochvíl parket profi

Datum: 16.11.2017 4:26  |  Organizace: Kratochvíl parket profi, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Polární zima, úsvit vdechující novému dni život, ale i pálivější chuť pepře. Tyto ingredience se promítly do kolekcí dřevěných podlah finské značky Karelia, kterou představuje Kratochvíl parket profi.

Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Bohunická cesta 1/328
66448 Moravany

tel.:547 212 811
e-mail:
web:www.kpp.cz

Karelia je novou značkou v nabídce společnosti Kratochvíl parket profi

Prosvětlené i dramaticky tmavé, klasicky elegantní i kouzelně rustikální, pulzující městským rytmem i relaxující venkovskou harmonií, takové jsou třívrstvé dřevěné podlahy finské značky Karelia a těmito tóny naladí i váš interiér. Dřevěné podlahy Karelia jsou vyráběny z masivního dřeva jako 1, 2 a 3 lamelové, od nejčistších designů s rovnoměrnými odstíny až po sukovité vintage varianty s barevnými odchylkami, se všemi možnými úpravami povrchu (kartáčovaný, mořený, kouřový, drásaný, v laku či naolejovaný). Snadnější a rychlejší instalaci, stejně jako větší stabilitu podlahy Karelia, zajišťuje nejnovější generace zámkového systému Profiloc 5G. Krátké konce lamel jsou spojeny svisle, namísto pod úhlem, což zjednodušuje instalaci.

Karelia patří pod křídla světového lídra v dřevěných podlahách skupinu Kährs a dováží ji Kratochvíl parket profi (www.kpp.cz). Lesy byly ve Finsku vždy vysoce respektovány, což se odráží i v metodách výroby krytin Karelia. Dřevo je získáváno ze zodpovědně spravovaných lesů, které splňují nařízení EU. Většina těženého dřeva je dub, jasan, buk a bříza, které rostou v severní a střední Evropě. Jedná se o oblasti, ve kterých počet vysazených stromů přesahuje počet vytěžených. Karelia představuje 11 kolekcí dřevěných podlah: Kolekce Impressio, Urban Soul, Time, Light, Polar, Dawn, Libra, Spice, Earth, Midnight a Saima.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Suché podlahy jsou lehké a přitom účinné

6.8.2018 | Dipl. Ing. Jaroslav Benák, Fermacell GmbH, org. složka
Z hlediska zvukové izolace bojují suché podlahy i dnes proti neoprávněným předsudkům. Menší množství hmoty lze snadno nahradit inteligentní skladbou podlahy. Článek se podrobně zabývá tím, jak správně navrhnout skladbu podlahy s ohledem na zvukovou izolaci.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czKdy může stavební úřad nařídit odstranění stavby, terénních úprav nebo zařízení?Opuštěnou sklárnu u Teplic nahradí moderní průmyslový areálŽaluziový kastlík od Ytongu usnadní instalaci žaluziíUnikátní stroj na opravu silnic, frézuje a zároveň pokládá nový povrch