Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Gabiony se slevou 15%

Prodloužili jsme akci - slevu 15 % na gabionové sítě s okatostí 100x100 mm. Popřemýšlejte, jestli by se vám nehodily. Zvlášťě ve firemních areálech se krásně vyjímají.

Gabiony u nás nejsou stále ještě tak rozšířené jako jinde. Postupně si však získávají v moderních zástavbách své místo. Uvažujete o nich i vy? Pak vám přijde vhod naše slevová akce 15 % na gabionové sítě s okatostí 100x100 mm. Akci jsme pro její úspěšnost prodloužili i do léta.

Gabiony tvoří speciální, pevná síť sestavená do podoby krychle nebo kvádru. Tato gabionová síť, nebo koš se následně plní různými kameny dokud nevznikne pevný plot. Takový plot funguje jako maximálně odolné, bezpečnostní oplocení, slouží jako výborná protipovodňová ochrana, zpevnění svahů, hluková izolace a vypadá téměř jako umělecké dílo.

Gabiony lze použít nejen na plot, ale lze z nich vytvořit zeď domu, nábytek, pergoly, schůdy a další originální výrobky.

DOPS s.r.o.
logo DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o. je český výrobce plotů, gabionů a drátů. Vyrábíme tradiční české ploty, oplocení a gabiony. Disponujeme jedinečným technologickým vybavením zpracování drátů pro standardní i zakázkovou výrobu. Nabízíme vše potřebné pro stavbu plotu a celých ...