Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Gabiony se slevou 15%

Datum: 21.8.2015 9:00  |  Autor: Sedláčková  |  Organizace: DOPS s.r.o.  |  Firemní zpráva

Prodloužili jsme akci - slevu 15 % na gabionové sítě s okatostí 100x100 mm. Popřemýšlejte, jestli by se vám nehodily. Zvlášťě ve firemních areálech se krásně vyjímají.

DOPS s.r.o.
Radkyně 42
509 01 Nová Paka

tel.:+420 603 154 388
e-mail:
web:www.ploty-dops.cz

Gabiony u nás nejsou stále ještě tak rozšířené jako jinde. Postupně si však získávají v moderních zástavbách své místo. Uvažujete o nich i vy? Pak vám přijde vhod naše slevová akce 15 % na gabionové sítě s okatostí 100x100 mm. Akci jsme pro její úspěšnost prodloužili i do léta.

Gabiony tvoří speciální, pevná síť sestavená do podoby krychle nebo kvádru. Tato gabionová síť, nebo koš se následně plní různými kameny dokud nevznikne pevný plot. Takový plot funguje jako maximálně odolné, bezpečnostní oplocení, slouží jako výborná protipovodňová ochrana, zpevnění svahů, hluková izolace a vypadá téměř jako umělecké dílo.

Gabiony lze použít nejen na plot, ale lze z nich vytvořit zeď domu, nábytek, pergoly, schůdy a další originální výrobky.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.