Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Šedý nosič pro plastová okna

Datum: 5.12.2018 03:02  |  Organizace: DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Kromě standardní bílé barvy či širokého výběru barevných fólií nabízí firma DAFE – PLAST u plastových oken nově i možnost výběru šedého základního nosiče. I plastová okna tak lze sladit do moderních šedých odstínů!

DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.
Resslova 1046
58813 Polná

tel.:800 100 939, 567 570 711
e-mail:
web:dafe.cz
šedý nosič u profilu plastových oken PROGRESS
šedý nosič u profilu plastových oken PROGRESS

Možností, jak nechat barevně upravit plastová okna, se v dnešní době nabízí nepřeberné množství. Je jenom na zákazníkovi, zda si vybere standardní okna v nadčasové bílé, nebo zda si nechá na základní bílý plastový nosič nakašírovat některou z nabízených fólií. Může si přitom i vybrat, zda fólii s barevným dekorem nechá nanést pouze na jednu stranu okna, z obou stran, nebo zda si pro každou stranu okna vybere jiné barevné provedení. Naprostou novinkou je pak možnost vybrat plastová okna, u kterých je základní plastový nosič probarven do šedé barvy. Při otevření tak budou okna i uprostřed profilu, tedy v místech, kde se fólie nenanáší, zbarvena do tmavě šedého antracitového odstínu. Díky tomu tak i plastová okna mohou být celá sladěna do moderních šedých odstínů, které vládnou současným designovým trendům!

Více na www.dafe.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.
Exteriérové slunolamy, foto Renson

Řešení stínění pro zateplovaný objekt nemocnice

29.11. 1:49   Vyhovět požadavku investora při zateplování nemocnice instalovat venkovní žaluzie s izolovaným boxem pod omítku lze jen s přihlédnutím ke specifikům tohoto typu objektu. více >>>

Změny technických předpisů a norem v oboru otvorových výplní

17.11.2018 | Ing. Iveta Jiroutová, Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
Cílem příspěvku je informovat o nejdůležitějších změnách předpisů a norem v oboru otvorových výplní v uplynulém roce, tj. od října 2017 a o některých změnách v přípravě.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Okna a dveře

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila