Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Šedý nosič pro plastová okna

Kromě standardní bílé barvy či širokého výběru barevných fólií nabízí firma DAFE – PLAST u plastových oken nově i možnost výběru šedého základního nosiče. I plastová okna tak lze sladit do moderních šedých odstínů!

šedý nosič u profilu plastových oken PROGRESS
šedý nosič u profilu plastových oken PROGRESS

Možností, jak nechat barevně upravit plastová okna, se v dnešní době nabízí nepřeberné množství. Je jenom na zákazníkovi, zda si vybere standardní okna v nadčasové bílé, nebo zda si nechá na základní bílý plastový nosič nakašírovat některou z nabízených fólií. Může si přitom i vybrat, zda fólii s barevným dekorem nechá nanést pouze na jednu stranu okna, z obou stran, nebo zda si pro každou stranu okna vybere jiné barevné provedení. Naprostou novinkou je pak možnost vybrat plastová okna, u kterých je základní plastový nosič probarven do šedé barvy. Při otevření tak budou okna i uprostřed profilu, tedy v místech, kde se fólie nenanáší, zbarvena do tmavě šedého antracitového odstínu. Díky tomu tak i plastová okna mohou být celá sladěna do moderních šedých odstínů, které vládnou současným designovým trendům!

Více na www.dafe.cz


DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.
logo DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.

Společnost DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o. vznikla v roce 1992 a zabývá se výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených fasád a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými ...

 
 
Reklama