Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kvalitní PVC okenní profily Inoutic s hliníkovým opláštěním

Hliníkové okenní profily bývají o 30 – 50 % dražší než PVC profily. Tolik žádaného luxusního vzhledu hliníkových oken však mohou dosáhnout i ta plastová. Díky hliníkovému opláštění.Společnost Inoutic hliníkové kryty nabízí pro své okenní i dveřní profily Eforte a Prestige. Hliníkové opláštění poskytuje dokonalý vzhled hliníku při zachování všech předností plastového okna, zejména vynikajících tepelně izolačních vlastností.

Další výhodou jsou prakticky neomezené barevné varianty, kterými lze hliníkové opláštění opatřit, přesně podle přání zákazníka. Široká barevná variabilita umožňuje dokonalé sladění s architekturou stavby a jejím okolím.

Hliníková opláštění se na okna z profilů Inoutic upevňují jednoduše, pomocí „nacvakávacího“ systému, který zajistí stabilitu a pevné uchycení.

Deceuninck, spol. s r. o.
logo Deceuninck, spol. s r. o.

Společnost Deceuninck je jedním z předních výrobců PVC okenních profilů a terasového systému z unikátního materiálu Twinson. Díky svým výrobkům nabízí efektivní , kvalitní a úsporná řešení pro váš domov. Kontaktujte obchodní partnery společnosti ...

 
 
Reklama