Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

4. ročník Akademie zateplování proběhne na přelomu ledna a února 2014

Datum: 16.12.2013  |  Organizace: KNAUF INSULATION, spol. s r.o.  |  Firemní článek

Akademie zateplování 2014 se bude konat v Ostravě, Brně a Praze. Je opět určena architektům, projektantům, realizačním firmám a všem zájemcům, kteří se chtějí dozvědět, jak správně navrhovat zateplení podle aktuálních a chystaných norem.

KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

tel.:+420 234 714 011
e-mail:
web:www.knaufinsulation.cz

Účastníci mimo jiné získají informace o novinkách a zkušenostech z realizovaných projektů. Akademie proběhne pod odbornou garancí doc. Ing. Františka Kulhánka, CSc. z ČVUT Praha a je hodnocena v rámci celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA. Účast je tradičně bezplatná.

Program Akademie zateplování je opět sestaven tak, aby vyhovoval novým zájemcům i absolventům předchozích ročníků. Úvod Akademie zateplování 2014 se bude zabývat novou legislativou a dalšími novinkami v oblasti izolací a zateplování. Na úvod navážou přednášky věnované vadám a poruchám zateplovacích systémů, navrhování a provádění jak ETICS, tak i provětrávaných fasád, akustice konstrukcí a zateplování šikmých střech shora a nadkrokevním systémům. Poslední část Akademie, jejíž konec je plánován přibližně na 13:00, se zaměří na předání zkušeností s dotačními tituly, jako je Nová zelená úsporám 2013, a nové trendy v zateplování a izolacích.

„Před čtvrtým ročníkem snad lze jen dodat, že se nám skutečně podařilo vybudovat fungující platformu pro sdílení informací na poli zateplování a izolací a že o tyto informace je skutečně zájem,“ říká o Akademii zateplování Romana Janošová, marketingová manažerka Knauf Insulation.

Termíny Akademie zateplování

Ostrava    30. 1. 2014
Brno4. 2. 2014
Praha6. 2. 2014

Přednášející

Odborným garantem Akademie je doc. Ing. František Kulhánek, CSc., mezi přednášejícími pak jsou specialisté firem Knauf Insulation a Knauf Praha, odborník na zateplení Ing. Jan Ficenec, Ph.D. ze společnosti TERMO + holding, a.s., nebo energetický auditor Ing. Jan Škráček – a specialista na zateplovací systémy Ing. Vladimír Vymětalík ze společnosti VISCO.

Kompletní program Akademie naleznete na http://akademiezateplovani.cz/program.

Zájemci o Akademii zateplování se mohou registrovat zdarma na www.akademiezateplovani.cz.

Akademie zateplování 1Akademie zateplování 2013
 

Datum: 16.12.2013
Organizace: KNAUF INSULATION, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Izolace střechy fasády

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila