opravné prostředky ze zákona 406, když nelze povinnosti splnit
principy referenčních hodnot
kombinace zdrojů a systémů, regulace a monitoring
argumentace pro opatření
registrace
Energetická náročnost budov od 2022
prezenčně středa 1.12.2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Přemysl Kotouček novým generálním ředitelem RD Rýmařov

Novým generálním ředitelem stavební společnosti RD Rýmařov se k 1. říjnu 2021 stal Přemysl Kotouček, který doposud vedl sklárnu RÜCKL CRYSTAL. V nové roli se zaměří především na modernizaci a rozšíření nabídky domů, navýšení výrobních kapacit a digitalizaci výroby.

Přemysl Kotouček působí více než 20 let ve významných manažerských pozicích. Má bohaté zkušenosti z oblasti stavebnictví, energetiky a vývoje a implementace nových technologií. Do RD Rýmařov s. r. o. přichází z nižborské sklárny RÜCKL CRYSTAL a.s., kde od roku 2019 působil jako generální ředitel. Věnoval se zde zejména optimalizaci výroby a strategickému plánování. Dříve působil ve firmách, jako je FlowMont, AMMASSO STELLARE, BOR Biotechnology, ČKD Energy a dalších.

„V RD Rýmařov nacházím synergii svých zkušeností z oblasti stavebnictví a trvale udržitelného rozvoje. Miluji pokrok, dobrý design a moderní technologie i životní styl. Mým cílem je modernizovat naše domy tak, aby byly i nadále řemeslně kvalitní a díky inovacím přicházejícím s 21. stoletím poskytovaly zdravé, komfortní a zároveň i šetrné bydlení. RD Rýmařov čeká výrazný růst, ve kterém bude hrát klíčovou roli digitalizace a uvedení nových stavebních technologií, které vyvíjíme. Právě v tom vidím budoucnost rezidenční výstavby v Evropě, a RD Rýmařov v ní bude mít pevné místo,“ říká Přemysl Kotouček.

Přemysl Kotouček vystudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na Vysokém technickém učení v Brně. Miluje lyžování, potápění a adrenalinové sporty. Je velmi kosmopolitně založený a rád objevuje krásy jiných kultur a etnik.

Více informací


RD Rýmařov s.r.o.
logo RD Rýmařov s.r.o.

RD Rýmařov je jeden z největších dodavatelů rodinných domů v Evropě. Základní nabídka RD Rýmařov obsahuje přes dvě desítky typových projektů, včetně mnoha jejich variant a různých architektonických doplňků. Je pro nás samozřejmostí vyhovět individuálním ...

 
 
Reklama