Roto střešní okna nabízí plastové střešní okno, které uspokojí vkus každého zákazníka

Od moderní vily po venkovskou chalupu - dekory, které uspokojí každý vkus
Datum: 6.5.2013  |  Organizace: ROTO střešní okna s.r.o.  |  Firemní článek

Přednosti plastového střešního okna jsou již všeobecně známé – dlouhá životnost a prakticky žádná údržba. Roto je navíc ohleduplné k životnímu prostředí, protože plastové střešní okno Roto Designo je vyráběno z materiálu, který je recyklovatelný. Je však pravda, že dřevěné střešní okno a jeho teplý tón má své kouzlo.

ROTO střešní okna s.r.o.
Průmyslová 1306/7
102 00 Praha 15 - Hostivař

tel.:272 651 428, fax: 271 750 187
e-mail:
web:cz.dst.roto-frank.com/cz.html

V současné době Roto nabízí možnost, jak propojit útulnou atmosféru dřevěného vzhledu okna s funkčností a praktičností střešního okna plastového.

Dekorové fólie Roto

Borovice
Borovice
Zlatý dub
Zlatý dub
 

Kyvné střešní okno Roto Designo R4 a výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 nabízí společnost Roto kromě ve standardní bílé barvě také v odstínu Borovice a Zlatý dub, a trefí se tak do vkusu a potřeb každého zákazníka. Zároveň se svým dřevěným dojmem vždy přizpůsobí vzhledu a barevnosti interiéru a v podkroví mohou vzniknout nejrůznější designové kombinace a hry barev, aniž by bylo nutné se zříkat výhod plastového bezúdržbového profilu. Stejně jako samotný plastový profil jsou totiž také dekorové fólie z materiálu, který se snadno udržuje a starost o ně je minimální.

Vnitřní ostění Roto také v barvě dřeva

Plastové vnitřní ostění Roto se vyznačuje snadnou montáží, ale především moderním a přirozeným vzhledem. Je odolné proti vlhku a v podstatě bezúdržbové, takže je výborným doplňkem střešních oken Roto. Kromě vnitřního ostění v bílé barvě nabízí Roto také odstín Borovice a Zlatý dub a umožní zalít podkroví příjemným teplým dřevěným tónem.

Střešní okna Roto Designo i vnitřní ostění jsou vysoce hodnotné, nabízejí moderní vzhled a technologii budoucnosti. Nic jiného se ani od výrobků Roto nesmí očekávat.

 

Datum: 6.5.2013
Organizace: ROTO střešní okna s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EUR