S roletami počítejte již při stavbě domu

Datum: 5.5.2015  |  Organizace: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.  |  Firemní článek

Rolety a screenové clony bývají v českém prostředí vnímány spíše jako nadstandardní doplňky a málokdo myslí na jejich začlenění do projektu již při stavbě či rekonstrukci domu. Přitom nosné roletové a žaluziové překlady, do kterých lze následně osadit různé venkovní stínicí systémy, přinášejí budoucím uživatelům řadu výhod spočívající ve zvýšeném komfortu, úspoře i zabezpečení majetku.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

tel.:800 212 213,
e-mail:
web:www.heluz.cz

Jedním z předních výrobců stínicích systémů je společnost Building Plastics ČR, s.r.o., která ve spolupráci s českým výrobcem HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. dodává na český i zahraniční trh ideální řešení pro každou novostavbu. Její roletový systém MINIROL® tvoří kompaktní provedení se speciálním nadokenním překladem právě z dílny HELUZU. Umožňuje instalaci v první fázi výstavby a až dodatečnou montáž rolet samotných, např. z důvodu omezeného rozpočtu v první fázi stavby. Vedle toho nabízí možnost použití zapuštěné vodící lišty, která vylepší celkový design i stabilitu celého systému.

Předokenní rolety do překladů přinášejí řadu výhod

Instalace roletových systémů do takto připraveného překladu je již pak jen otázkou výběru odvislého do estetických a finančních preferencí budoucího majitele. Klíčový je pro kvalitu a izolační efektivitu rolet materiál, ze kterého jsou vyrobeny její lamely.

Systémy MINIROL® disponují lamelami z hliníku a tzv. PUR pěny, které dokážou minimalizovat únik tepla (v závislosti na kvalitě stávajícího okenního osazení může úspora nákladů dosáhnout až jedné třetiny) a dále také maximálně izolovat nežádoucí světlo a zvuk z venkovního prostoru. Vedle bezpečnostního hlediska jsou právě toto hlavní přínosy pořízení stínicích systémů.

MINIROL

Důležitým aspektem je také ovládání rolet, které je v tomto případě možné jak ručně (šňůrou, popruhem či klikou), tak motoricky, což dále zvyšuje uživatelský komfort. Systémy MINIROL® také umožňují zaintegrovat ovládání rolet v duchu inteligentní domácnosti.

„Prostřednictvím centrální jednotky SELVE iveo Home Server lze všechny naše rolety, screenové clony či garážová vrata ovládat a plně regulovat odkudkoli a kdykoli, ať už jste na cestách, v zaměstnání nebo na dovolené,“ uvádí Radek Havelka obchodní ředitel společnosti Building Plastics a dodává: „Stačí mít k dispozici domácí připojení k internetu (jednotka funguje na bázi WiFi) a mobilní komunikační zařízení jako je smartphone, notebook/PC či tablet, ovládání přímo v domácnosti pak probíhá přes dálkový ovladač či pevné ovládání umístěné na stěně.“ Ovládání programu je velmi intuitivní a jednoduché, jeho prostřednictvím je možné ovládat až 64 předokenních nebo screenových clon. Domácnost pod kontrolou tak může mít každý člen rodiny.

MINIROL

Více informací o roletových systémech a jejich použití lze najít na webu www.minirol.cz.

Společnost Building Plastics se úzce se specializuje na rolovací systémy v oblasti výplní stavebních otvorů. A to z pozice výrobce jednotlivých komponentů jak pro privátní, tak i průmyslový sektor. Naše systémy jsou dodávány zákazníkům v téměř celé Evropě a představují synonymum pro špičkovou kvalitu za příznivou cenu. Navíc využíváme nejnovějších technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Pod ochranou značkou MINIROL nabízíme finální produkty kompletované právě z komponent BUILDING PLASTICS a nabízené prostřednictvím kvalifikovaných partnerů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti rolovacích systémů.

 

Datum: 5.5.2015
Organizace: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí