Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Kvalitní česká kročejová izolace pod zámkové vinylové podlahy STARLON® podVinyl

Nezapomeňte na kvalitní kročejovou izolaci. Kročejová izolace je určená k utlumení kročejového hluku, který proniká do konstrukce vlivem mechanického kontaktu s podlahou.

Tento druh izolace zabraňuje šíření takzvaného strukturálního hluku. Strukturální hluk se na rozdíl od prostorového hluku nešíří vzduchem, ale podlahou. Proto potřebujeme v tomto případě použít takový materiál, který zamezí přenášení vibrací.

Skvělá kombinace kročejové a tepelné izolace

Firma Mirel Vratimov a.s. je tradičním českým výrobcem kročejových izolací vlastních značek MIRELON® a STARLON®. Oblíbenou položkou v nabídkovém portfoliu je podložka STARLON® podVinyl. Ta byla vyvinuta speciálně pod zámkové vinylové podlahy o tloušťce od 3,2 mm. STARLON® podVinyl se vyznačujeme dobrými parametry protihlukové izolace, ale taky velkou odolností proti zatížení. Podložka odstraňuje bodové nerovnosti povrchu až do výšky 1 mm a je vhodná v kombinaci s podlahovým topením. Podložka je nenasákavá, hygienicky a ekologicky nezávadná. Podložka pod podlahu STARLON® podVinyl se vyrábí ve formě desek a v tloušťce 1,5 mm. Je vynikající kombinací kvalitní a ekonomicky výhodné izolace pod podlahy.

Více o podložkách pod podlahu STARLON® podVinyl najdete na stránkách výrobce.
Podložka je k dostání také například v síti hobby marketů BAUHAUS.

 
 
Reklama