Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Extrémně silné lepidlo z řady Pattex

Lepení a tmelení těžších předmětů vyžaduje velmi silné montážní lepidlo, které dokáže lepený předmět udržet na místě.

Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL HIGH TACK je nejsilnějším montážním lepidlem z řady Pattex s recepturou FlexTec na polymerové bázi. Díky vysoké počáteční pevnosti 350* kg na metr čtvereční udrží lepený předmět na místě bez nutnosti fixace. Konečná pevnost 2 350 kg na metr čtvereční (2,3 N/mm2) umožňuje lepení i velmi těžkých předmětů, jako je například obložení, pracovní desky, police, podlahové prvky a jiné opravy a aplikace v domácnosti. Je vhodné pro lepení v interiéru i exteriéru.

Vzhledem k optimální hustotě dokáže fungovat jako lepidlo pro okamžitý spoj a zároveň díky pružnosti, dokáže vyrovnávat dilatace lepených materiálů. Díky tomu je vhodné i pro lepení materiálů s různou roztažností a pro lepení v náročných podmínkách, kde se často mění teploty či vlhkost. High Tack dokáže lepit většinu savých i nesavých materiálů od cihly, betonu, přes dřevotřísku, sádrokarton, až po sklo, zrcadlo či kov. Při aplikaci nestéká a vytváří flexibilní spoj. Je možné jej používat i při aplikaci ve vlhkém prostředí.

www.pattex.cz

* Měřeno v laboratořích Henkel: 35 g/cm²

Henkel ČR - Pattex
logo Henkel ČR - Pattex

Pattex je nejsilnější značkou lepidel se snadnou a pohodlnou aplikací a profesionální kvalitou, určená pro domácí i profesionální použití, montážní lepení a opravy. Vyberte si z nabídky lepidel Pattex!

 
 
Reklama