Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Venkovní dlažby pro nejkrásnější zahrady a terasy

Hledáte kvalitní terasovou, zámkovou, zatravňovací či velkoformátovou dlažbu? Vsaďte na produkty společnosti BEST, která je již více než 30 let jedničkou na trhu, a vyberte si z tisíce variant dlažeb a dalších prvků pro zahradní architekturu.

V nabídce najdete nejširší výběr betonových dlažeb pro Vaše zahrady, terasy, chodníky či příjezdové cesty, a to vše za nejvýhodnější ceny. Vybírat můžete také z celé řady vzorů a povrchů – je jen na Vás, jestli dáte přednost tryskanému, vymývanému, reliéfnímu nebo klasickému.

Dlažby společnosti BEST navíc nabízí širokou škálu benefitů:

  • Všechny dlažby jsou mrazuvzdorné a vysoce odolné
  • Na všechny typy dostanete záruku 20 let
  • Vysoká trvanlivost barev a snadné čištění díky speciální úpravě dlaždic

Nakupujte bezpečně prostřednictvím e-shopu

Vzhledem k šíření nákazy a vládnímu nařízení jsou naše podnikové prodejny dočasně uzavřeny. Využijte proto možnosti vybírat a nakupovat z bezpečí domova. Náš e-shop je připraven nabídnout Vám většinu svého sortimentu. Využít můžete i nákup akčního zboží, které je v tuto chvíli naskladněno v dostatečném množství a není třeba čekat na zakázkovou výrobu.
Vybírejte na obchod.best-as.cz.

BEST, a.s.
logo BEST, a.s.

BEST, a.s. je jednou z největších firem na výrobu betonových stavebních prvků ve střední Evropě. Dnes BEST, a.s. vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 35 továrnami ve všech regionech Čech i Moravy. Společnost zaměstnává téměř 500 vlastních zaměstnanců ...

 
 
Reklama