Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Centrální regulace podlahového topení = snížení provozních nákladů

Vyměňte starou regulaci Vašeho podlahového topné za novou a ušetříte na provozních nákladech.

Dnešní požadavky většiny uživatelů na regulaci topení jsou úplně jiné, než tomu bylo v minulosti. V dnešní době, kdy se téměř vše připojuje na internet to není ani v oblasti regulace jiné.

Moderní regulační systémy jsou připojeny k internetu. Uživatel je může kontrolovat, nastavovat a obsluhovat skrze mobilní aplikaci v reálném čase. Naše firma nabízí svým zákazníkům regulační prvky značky Danfoss a to systém Devilink a DeviSmart. Systém Devilink se hodí spíše na rozsáhlejší objekty, regulace DeviSmart se vyplatí i pro jedno regulované místo - např. spínání topení na chalupě.

Ve většině případů lze tyto nové regulační systémy připojit do stávajících rozvodů, tzn. nahradit starou regulaci za novou - centrálně ovládanou. Regulace Devilink se hodí i na teplovodní systémy !!!

V případě, že uvažujete o výměně regulace podlahového topení za novou, nebo plánujete úplně nové topení do vašeho objektu, neváhejte nás kontaktovat - máme s tímto dlouholeté zkušenosti.

Elmaterm s.r.o.
logo Elmaterm s.r.o.

Samoregulační inteligentní topné kabely a topné rohože včetně regulace pro podlahové topení. Instalujeme vytápění okapů, svodů a střech, dále ohřev potrubí a venkovních ploch proti zamrznutí. Dodáváme tepelná čerpadla NIBE a dále značky DEVI a HetTrace. ...

 
 
Reklama