Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Plastový podlahový systémem Tile vhodný i pro revitalizaci balkónů

Datum: 20.1.2019 1:08  |  Organizace: AVANCE EUROPE s.r.o.  |  Firemní zpráva

Poškozenou dlažbu není nutné vždy vybourat. Systém Tile je variabilní a má minimální nároky na kvalitu podkladu. Patří mezi moderní podlahové systémy s aplikací v podnikatelském i soukromém sektoru.

Rychlá oprava balkónů a teras

Plastový podlahový systémem Tile je vhodný i pro revitalizaci balkónů. Poškozenou dlažbu s nekvalitním povrchem není nutné vybourat a nahradit novou, plastová podlaha se položí na stávající povrch. Výhodou je podstatně nižší cena a rychlost pokládky.

Vytvořený povrch je funkční a estetický, je protiskluzový, snižuje prašnost a je vhodný pro chůzi. Díky otvorům je trvale čistý a po dešti na něm nestojí voda. Chrání osoby i předměty při pádu. Také udržba je velmi jednoduchá.


Plastový podlahový systémem Tile, Foto AVANCE EUROPE s.r.o.
Prvky systému

Základním prvkem je deska 250x250mm. Vytvoření nájezdových hran se řeší pomocí rovného a rohového nájezdu. Jednotlivé díly se spojují plastovými spojkami, které jsou v příslušném počtu u každého modulu zahrnuty v ceně. Provedení povrchu všech dílů s otvory o průměru 12 mm je protiskluzové, výška desek je 16 mm.

Varianty

Základní, měkké provedení je určeno pro pohyb lidí a lehké přepravní techniky. Tvrdé provedení, je určeno pro více namáhané podlahy zátěží a manipulační technikou, popř. parkováním a pojezdem vozidel a pro varianta Recy je výchozím materiálem recyklovaný plast a je pouze ve tvrdém provedení. S ohledem na vstupní surovinu je pouze v černé barvě.


Plastový podlahový systémem Tile, Foto AVANCE EUROPE s.r.o.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.