Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Další Happy Day Liapor proběhne v pátek 5.10.2018 ve Vintířově!

Datum: 3.10.2018 4:52  |  Organizace: LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.  |  Firemní zpráva

Již tento pátek proběhne ve Vintířově další Happy Day Liapor. Přijďte si pro betonové dlažby a další sortiment Liapor se slevou až 60 %!

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.
Vintířov 176
357 44 Vintířov

tel.:352 324 444
e-mail:
web:www.liapor.cz

Jednou za 14 dní pro vás společnost Lias Vintířov, výrobce stavebních materiálů Liapor a zahradní architektury LiaStone, zlevňuje vybraný sortiment betonových dlažeb a ostatních prvků zahradní architektury.

Další Happy Day Liapor se chystá už tento pátek 5. října 2018 od 8 do 15 hodin!

Kromě mnoha dalších skvělých nabídek, které najdete v letáku, si v pátek můžete zakoupit Happy Day výrobek za speciální cenu: Zatravňovací tvárnice za 33 Kč/ks (původně 67 Kč/ks).

Přijeďte si pro slevu až 60 % přímo do areálu Liapor ve Vintířově:

Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.
Vintířov 176, 357 35 Vintířov (okres Sokolov)

* V případě potřeby lze zajistit dopravu zakoupeného materiálu včetně složení.
** Akční ceny platí pouze při objednání zboží v den akce a do vyprodání zásob. Ceny jsou uvedené včetně DPH.

Další Happy Day Liapor proběhne v pátek 5.10.2018 ve Vintířově!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.