Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Toužíte po krásné terase? Dlaždice o tloušťce 2 cm volí čím dál víc lidí

Datum: 18.9.2018 4:28  |  Autor: M.B.KERAMIKA spol. s r.o.  |  Organizace: M.B.KERAMIKA spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Terasy a balkony jsou nedílnou součástí našich domovů. Jaká podlahová krytina bude pro ně nejideálnější? Snadnou údržbu, rychlou opravu a krásný design nabízejí keramické dlaždice o tloušťce 2 cm.

M.B.KERAMIKA spol. s r.o.
U Svitavy 7
618 00 Brno

tel.:+420 777 746 852
e-mail:
web:www.mbkeramika.cz

Toužíte po krásné terase? Dlaždice o tloušťce 2 cm volí čím dál víc lidí

Tyto dlaždice jsou vyrobeny za použití nejmodernějších technologií. Mají dlouhou životnost, snadno se čistí, řada z nich je protiskluzných a nabízejí další výhody. I proto čím dál tím víc lidí volí pro svou terasu či balkon 2cm dlažbu. Pro velký zájem našich zákazníků jsme v M.B.KERAMICE postupně vytvořili nejširší nabídku venkovních dlažeb na terasu na našem trhu. Pro inspiraci vám na našich stránkách přinášíme článek o třech realizacích našich zákazníků.

Co se v článku dočtete?

1. Jak se zákazník nechtěl vzdát dřevěné podlahy.

Je velkým milovníkem dřeva, uvědomoval si ale, že jako podlahová krytina k bazénu, bude velmi náročné na údržbu. Doporučili jsme mu 2cm keramickou dlažbu ve vzhledu dřeva. Tak věrně zachycuje jeho strukturu, že působí doslova tak, jako kdyby dřevěné podlaze z oka vypadla. A zákazník je nadšený…

2. Jak hezky vypadá „keramické“ dřevo na balkoně.

Zákazníkovi se opět líbil vzhled dřeva. Toto řešení je důkazem toho, že 2cm venkovní dlažba vypadá velmi efektně i na menších venkovních plochách. Dlažba, kterou jsme společně se zákazníkem vybrali, nabízí navíc možnost dokonalého sladění vnitřního a venkovního království.

3. O zákazníkovi, který hledal vhodnou podlahu 2 roky.

Nechtěl na nic spěchat, nakonec jsme společně s ním vybrali 2cm keramickou dlažbu v minimalistickém designu cementové stěrky. Společně s obkladači jsme vymysleli zajímavou a „chytrou“ variantu pokládky, která zajišťuje výborný odtok vody.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.