Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přednáška o deskách PackWall v Liberci dne 23.10.

Datum: 11.9.2018 4:12  |  Autor: Radim Lovětínský  |  Organizace: FLEXIBAU, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Přijďte na přednášku o našich deskách PACKWALL 23.10.2018 od 10:35 do Liberce. Dozvíte se více o moderních materiálech a technologiích ve stavebnictví.

FLEXIBAU, s.r.o.
Na Poříčí 1079/3a
11000 Praha 1 - Nové Město

tel.:(+420) 724 929 498, 225 391 300
e-mail:
web:www.packwall.cz

PackWall - cenově příznivá alternativa desek OSB, překližka, cementotříska, atd.

Přednáška je v rámci semináře společnosti AZ PROMO s tématem Moderní materiály a technologie ve stavebnictví - NOVINKY 2019. Seminář jako takový začíná už 9:00. Ale je možné přijít až na naší konkrétní sekci, která bude v čase 10:35 - 11:00.

Místo konání: CENTRUM BABYLON, Nitranská 1, Liberec
Vstupné: ZDARMA

Více informací zde

Těšíme se na Vás!

Radim LOVĚTÍNSKÝ
Obchodní ředitel
Mobile: (+420) 225 391 300
E-mail: info@flexibau.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.