Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Polymerní podlahové povrchy StoCretec kombinují vynikající konstrukční vlastnosti s vysokou estetickou hodnotou

Datum: 3.9.2018 4:48  |  Organizace: Sto s.r.o.  |  Firemní zpráva

Komponenty podlahových systémů StoCretec jsou navzájem sladěné a zahrnují vždy celou paletu od základu přes vlastní povrch až po přelakování.

Sto s.r.o.
Čestlice 271
251 70 Dobřejovice

tel.:225 996 311
e-mail:
web:www.sto.cz

Polymerní podlahové povrchy StoCretec kombinují vynikající konstrukční vlastnosti s vysokou estetickou hodnotou

Polymerní podlahové povrchy StoCretec tvoří bezespáré, homogenní plochy – jak u nových povrchů, tak i u úprav opotřebených ploch nebo u renovací zničených či chemicky kontaminovaných podlah.

Mezi výhody pryskyřic patří výborný vzhled, vysoká mechanická odolnost, minimální nasákavost, nadprůměrná odolnost vůči chemikáliím a v neposlední řadě snadné čištění a údržba. Podlahy jsou vysoce dekorativní, a to díky široké paletě barev, kterou lze dále doplnit barevnými chipsy a písky. Všech těchto předností plně využívá produktová řada StoCretec od firmy Sto.

V reprezentativních prostorách se výborně uplatňují polyuretanové podlahové stěrky StoPur BB100, charakteristické atraktivním vzhledem, nabídkou široké palety barev a snadnou údržbou. Ve veřejných prostorách doplňují tyto stěrky epoxidové materiály, jako jsou StoPox BB OS, StoPox BB T 200 se vzhledem teraca nebo silnovrstvý lak StoPox EP Dicksiegel.

Pro podlahy z vysokou odolností proti zátěži jsou určené StoPox KU 601 (epoxidová vrstva, odolná proti chemické i mechanické zátěži) nebo polyuretanová stěrka StoPur IB 500, použitelná především jako barevný nátěr průmyslových podlah. V nabídce nechybí ani produkty a systémy pro antistatická prostředí, chemický průmysl nebo vnitřní i venkovní parkovací plochy.

Více informací o podlahových systémech StoCretec na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic najdete na www.sto.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

Jakým nátěrem ošetřit dřevo dubu v exteriéru

14.1.2019 | doc. Ing. Miloš Pánek, Ph.D., Ing. Eliška Oberhofnerová, Ing. Ondřej Dvořák, Ing. Přemysl Šedivka, Ph.D., doc. Ing. Aleš Zeidler, Ph.D., ČZU v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, katedra dřevěných výrobků a konstrukcí, Ing. Jakub Kaloč, Matrix a.s.
Článek pojednává o aplikaci povrchových úprav na dubové dřevo vystavené v exteriéru. Jedná se o problematickou dřevinu vzhledem k nehomogenní morfologické struktuře i obsahu specifických tříslovin, které často reagují s nátěrovými hmotami a způsobují jejich rychlejší degradaci. V textu jsou obsaženy i výsledky praktických experimentů provedených na FLD ČZU v Praze.
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce. Herečka Žádníková a Dermacol otevřely nově vyzdobenou Dětskou pohotovost v Motole

Nové interiéry pro Dětskou pohotovost v Motole

12.1.2019 | redakce podle tiskové zprávy
Komiks, QR kódy, angličtina, audiofunkce – to je nové pojetí výzdoby, která čeká na malé pacienty i jejich rodiče. Nově vesele vyzdobené stěny, nástěnné hračky pro nejmenší i komiksovou zónu pro teenagery zajistil Nadační fond Zdeňky Žádníkové se společností Dermacol.

Rozhovor: Systémy pro zvyšování požární odolnosti

9.1.2019 | redakce
O zvyšování požární odolnosti betonových a ocelových konstrukcí a o fasádních požárních pásech s využitím cementovláknitých desek AESTUVER hovoří Jaroslav Benák ze společnosti Fermacell.

Rozhovor: Nový deskový výrobek plně využitelný v interiéru i exteriéru

4.1.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Deskový materiál PackWall vyrábí česká společnost Flexibau z nápojových kartónů a obalů. Tyto desky se následně využívají ve stavebnictví a nábytkářství.
Ilustrační obrázek, foto ESTAV.cz

Nové materiály jsou pevnější a pohlcují zvuk

25.11.2018 | redakce
Čeští výzkumníci vyvinuli nové sendvičové materiály, které využívají druhotné a recyklované suroviny z textilní a dřevařské výroby a mají lepší mechanické či akustické vlastnosti. Jsou vhodné např. pro opláštění dřevostaveb a jako obkladový nebo dělící materiál.