Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Změna termínů expedice výrobků ztraceného bednění

Od června 2018 platí pro dodávky ztraceného bednění, a to dopravou BEST i vlastní dopravou, nový termín odběru. Lhůta je nyní 10 dní.

Platná lhůta odběru je aktuálně nejpozději do 10 pracovních dnů od prvního data termínu dodání, které je uvedeno na formuláři Potvrzení objednávky BEST. Pokud nebudete tuto lhůtu akceptovat, bude ztracené bednění z vaší objednávky uvolněno do dalšího prodeje. Po uplynutí zmíněné lhůty je možné na vaši žádost opět zařadit ztracené bednění do výroby, ale již pod novým číslem objednávky a s nově potvrzeným termínem dodání. Ztracené bednění je od května 2018 zatříděno do kategorie výrobky na objednávku.

Informujte o této změně, prosím, také vaše kolegy a velkoobchodní partnery. Děkujeme za včasný vývoz ztraceného bednění.

Změna termínů expedice výrobků ztraceného bednění


BEST, a.s.
logo BEST, a.s.

BEST, a.s. je jednou z největších firem na výrobu betonových stavebních prvků ve střední Evropě. Dnes BEST, a.s. vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 35 továrnami ve všech regionech Čech i Moravy. Společnost zaměstnává téměř 500 vlastních zaměstnanců ...

 
 
Reklama