Lepení průhledných materiálů

Datum: 30.10.2017 01:00  |  Organizace: Henkel ČR - Pattex  |  Firemní zpráva

Průhledné materiály patří ke speciálním designovým prvkům. Ovšem jejich čistotu a krásu si lze vychutnat jen v případě, že jsou v interiéru nainstalovány tak, aby zůstala jejich čistota neporušena.

Henkel ČR - Pattex
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

tel.:technické poradenství: 739 325 743, 220 101 101

web:www.pattex.cz
Lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL je speciálně určeno pro lepení průhledných materiálů
Lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL je speciálně určeno pro lepení průhledných materiálů


Instalace je náročnější a vyžaduje speciální přístup. Lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL díky krystalické čirosti je speciálně určeno pro lepení průhledných materiálů. Vytváří zcela neviditelný spoj. Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvují do modra či zelena, zůstává stále křišťálově průhledné. Proto se dobře hodí také pro lepení a tmelení v místech, kde nechcete, aby slep byl vidět. Navíc má velkou lepicí sílu, v konečné pevnosti udrží na 1 cm2 30 kg a můžeme jej používat i pro lepení ve vlhkém prostředí.

Slepí nejen průhledné materiály k sobě, ale i jejich kombinace. Vzhledem k tomu, že je lepidlo krystalicky čiré, neruší design průhledných věcí.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy


logo LIAPOR
logo CEMIX
logo KNAUF
logo CEMEX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EUR