Lepení průhledných materiálů

Datum: 30.10.2017 01:00  |  Organizace: Henkel ČR - Pattex  |  Firemní zpráva

Průhledné materiály patří ke speciálním designovým prvkům. Ovšem jejich čistotu a krásu si lze vychutnat jen v případě, že jsou v interiéru nainstalovány tak, aby zůstala jejich čistota neporušena.

Henkel ČR - Pattex
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

tel.:technické poradenství: 739 325 743, 220 101 101

web:www.pattex.cz
Lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL je speciálně určeno pro lepení průhledných materiálů
Lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL je speciálně určeno pro lepení průhledných materiálů


Instalace je náročnější a vyžaduje speciální přístup. Lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL díky krystalické čirosti je speciálně určeno pro lepení průhledných materiálů. Vytváří zcela neviditelný spoj. Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvují do modra či zelena, zůstává stále křišťálově průhledné. Proto se dobře hodí také pro lepení a tmelení v místech, kde nechcete, aby slep byl vidět. Navíc má velkou lepicí sílu, v konečné pevnosti udrží na 1 cm2 30 kg a můžeme jej používat i pro lepení ve vlhkém prostředí.

Slepí nejen průhledné materiály k sobě, ale i jejich kombinace. Vzhledem k tomu, že je lepidlo krystalicky čiré, neruší design průhledných věcí.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Suché podlahy jsou lehké a přitom účinné

6.8.2018 | Dipl. Ing. Jaroslav Benák, Fermacell GmbH, org. složka
Z hlediska zvukové izolace bojují suché podlahy i dnes proti neoprávněným předsudkům. Menší množství hmoty lze snadno nahradit inteligentní skladbou podlahy. Článek se podrobně zabývá tím, jak správně navrhnout skladbu podlahy s ohledem na zvukovou izolaci.
 
 

Aktuální články na ESTAV.cz„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % víceZájem o státní půjčky na bydlení po prvotním náporu ochabl