Šatní skříně a skříňky pro úschovu ALSANIT

Datum: 13.11.2017 01:00  |  Organizace: HAMROZI s.r.o.  |  Firemní zpráva

Skříně by měly být dlouholetou investicí, a proto je musí charakterizovat náležitě dlouhá životnost, funkčnost, ale také elegance.

HAMROZI s.r.o.
Jablunkovská 50
737 01 Český Těšín

tel.:+420 558 746 838
e-mail:
web:www.alsanit.cz
Dveře šatních skříní mohou být zhotoveny z oceli, HPL panelů, nábytkových panelů nebo skla
Dveře šatních skříní mohou být zhotoveny z oceli, HPL panelů, nábytkových panelů nebo skla

Firma ALSANIT nabízí skřínky, které všechny tyto kritéria splňují. V průběhu výroby mohou být libovolně konfigurované a přizpůsobované potřebám zákazníkům, a fungují mezi jinými jako školní nebo sociální skřínky, skřínky pro fitness a pro úschovu, nebo skřínky BHP.

Sortiment nabídky doplňují skříně, jejíž kostry jsou vyrobeny z pozinkované oceli natřené práškovou barvou, v různém barevném provedení. Díky použití levných kovových koster s dlouhou životností tento systém tvoří kompromis mezi cenou, elegancí a dlouhou životností. Dovoluje také na plnou flexibilitu uspořádání prostorů šatny.

Dveře, které představují klíčový prvek skříně, mohou být zhotoveny z oceli, HPL panelů, nábytkových panelů nebo skla. Takto konstruované šatní skříně mohou být bez omezení používány na plovárnách, v kancelářích, objektech fitness, a také ve výrobních podnicích. V této verzi provedení existuje možnost použití lavice zasouvané pod konstrukci skříní, co je zejména užitečné v situaci, kdy zákazník disponuje omezeným prostorem.

Výhody použití:
  • kompromis mezi cenou, elegancí a dlouhou životností,
  • největší flexibilita.
Skříně zhotovené z desek:
KostraDveře
kovHPL 10 / 12 mm
kovDTDL 18 mm
kovSKLO 5 / 6 mm
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Suché podlahy jsou lehké a přitom účinné

6.8.2018 | Dipl. Ing. Jaroslav Benák, Fermacell GmbH, org. složka
Z hlediska zvukové izolace bojují suché podlahy i dnes proti neoprávněným předsudkům. Menší množství hmoty lze snadno nahradit inteligentní skladbou podlahy. Článek se podrobně zabývá tím, jak správně navrhnout skladbu podlahy s ohledem na zvukovou izolaci.
 
 

Aktuální články na ESTAV.cz„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % víceZájem o státní půjčky na bydlení po prvotním náporu ochabl