Šatní skříně a skříňky pro úschovu ALSANIT

Datum: 13.11.2017 01:00  |  Organizace: HAMROZI s.r.o.  |  Firemní zpráva

Skříně by měly být dlouholetou investicí, a proto je musí charakterizovat náležitě dlouhá životnost, funkčnost, ale také elegance.

HAMROZI s.r.o.
Jablunkovská 50
737 01 Český Těšín

tel.:+420 558 746 838
e-mail:
web:www.alsanit.cz
Dveře šatních skříní mohou být zhotoveny z oceli, HPL panelů, nábytkových panelů nebo skla
Dveře šatních skříní mohou být zhotoveny z oceli, HPL panelů, nábytkových panelů nebo skla

Firma ALSANIT nabízí skřínky, které všechny tyto kritéria splňují. V průběhu výroby mohou být libovolně konfigurované a přizpůsobované potřebám zákazníkům, a fungují mezi jinými jako školní nebo sociální skřínky, skřínky pro fitness a pro úschovu, nebo skřínky BHP.

Sortiment nabídky doplňují skříně, jejíž kostry jsou vyrobeny z pozinkované oceli natřené práškovou barvou, v různém barevném provedení. Díky použití levných kovových koster s dlouhou životností tento systém tvoří kompromis mezi cenou, elegancí a dlouhou životností. Dovoluje také na plnou flexibilitu uspořádání prostorů šatny.

Dveře, které představují klíčový prvek skříně, mohou být zhotoveny z oceli, HPL panelů, nábytkových panelů nebo skla. Takto konstruované šatní skříně mohou být bez omezení používány na plovárnách, v kancelářích, objektech fitness, a také ve výrobních podnicích. V této verzi provedení existuje možnost použití lavice zasouvané pod konstrukci skříní, co je zejména užitečné v situaci, kdy zákazník disponuje omezeným prostorem.

Výhody použití:
  • kompromis mezi cenou, elegancí a dlouhou životností,
  • největší flexibilita.
Skříně zhotovené z desek:
KostraDveře
kovHPL 10 / 12 mm
kovDTDL 18 mm
kovSKLO 5 / 6 mm
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo CEMIX

logo KNAUF
logo LIAPOR
logo CEMEX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czWebinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v Brně