TAUS má v nabídce i prvotřídní dřevěné VITA desky pro zdravé stavby a bydlení

Datum: 25.7.2017 9:24  |  Organizace: TAUS s.r.o.  |  Firemní zpráva

Třívrstvé bio-desky VITA z vybraného masivního dřeva smrku a douglasky mají díky své kvalitě a sortimentu širokou škálu použití. Desky VITA představují tvarově elegantní unikáty s dokonalým povrchem.

TAUS s.r.o.
Na Bělidle 910/20
150 00 Praha 5

tel.:251 556 788
e-mail:
web:www.taus.eu

Pro VITA desky je charakteristická vynikající odolnost, pevnost a stabilita (díky příčnému lepení jaderných a povrchových desek) a nízká hmotnost. Při ochraně před působením přímých povětrnostních vlivů jsou vhodné pro použití ve venkovním prostředí. Vícevrstvé desky z masivního dřeva jsou vyrobeny v Německu a splňují široké spektrum požadavků. Biodesky z přírodního dřeva VITA odpovídají jako vícevrstvé desky z masivního dřeva emisním požadavkům pro nábytkové desky, jako i statickým požadavkům na stavební desky a ekologickým požadavkům trvalé udržitelnosti. Desky mají vynikající hodnoty emisí, díky speciálnímu klížení elka dosahují minimální hodnoty emisí formaldehydu nižší než 0,03 ppm. To je hluboko pod současnými požadavky E1 při nejnižších hodnotách VOC. Dřevo pochází výhradně z vlastní kontrolované výroby a udržitelně obhospodařovaných lesů (PEFC). Na přání zákazníků je možné dodávat desky s certifikací FSC.

Bio-desky VITA s povrchem charakteru přírodního dřeva a rozmanitým způsobem využití najdou uplatnění v dřevostavbách a průmyslové výrobě, ale také u výrobců nábytku a vnitřního vybavení, u truhlářů, tesařů, ale také u domácích kutilů. Lze z nich realizovat:

  • vysoce kvalitní nábytek a interiéry,
  • nosné konstrukce dřevostaveb, komerční výstavbu, renovace,
  • pohledové obložení pro různé aplikace,
  • vybavení kanceláří a obchodů,
  • interiéry obchodů a stavby veletržních expozic,
  • střechy a záklopy pohledových krokví,obaly
  • výroba úlů.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy


logo CEMIX
logo KNAUF
logo LIAPOR
logo CEMEX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu