Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Společnost Rigips zve na FOR ARCH

V hlavní roli v expozici Rigips na veletrhu FOR ARCH od 20. do 24. 9. v pražských Letňanech bude praktické užití sádrokartonu. Výrobce a dodavatel sádrokartonu návštěvníkům umožní, aby si tento materiál a jeho vlastnosti mohli vyzkoušet na vlastní kůži.

Zájemci si budou moci sami ověřit, že sádrokartonová deska Habito je skutečně pevná. Vyznačuje se totiž odolností, která na trhu nemá srovnání. Návštěvníci tak budou moci vzít kladivo a tabuli z Habita zkusit prorazit. „Kladivo vám osobně zapůjčíme. Chceme, aby si každý svou vlastní silou mohl vyzkoušet, jak odolné Habito je,“ uvedl k tomu Martin Sochor, marketingový ředitel společnosti.

Disciplín bude více
  • Zvlášť pro mladší publikum tu bude lezecká stěna postavená z Habita. Soutěže v lezení po této stěně jsou populární, a proto i na FOR ARCH Rigips očekává, že tato atrakce zařadí jeho stánek B12 v Hale 1 mezi ty nejzajímavější na celém veletrhu.
  • Expozice společnosti Rigips na FOR ARCH však neposkytne jenom zábavu, ale i praktické předvedení a rady. Každý si bude moci ověřit, že předností desek Habito je i to, že bez jakéhokoli dodatečného kotvení unesou například skříňky kuchyňské linky plné nádobí na prostých vrutech.
  • Budou tu i odborníci společnosti, kteří každému individuálně odpoví na veškeré dotazy ohledně užití materiálu a montáže v nejrůznějších podmínkách.
Škola suché výstavby
  • Rigips i na veletrhu FOR ARCH pořádá další kolo akademie zvané Škola suché výstavby. Jde o sérii dílen, na kterých si laici i profesionálové budou moci vyzkoušet, jak se se sádrokartonem pracuje. Ta bude v Hale 6 na ploše A02. K účasti zdarma je třeba se zaregistrovat na www.rigips.cz/skola-suche-vystavby.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Dodavatel sádrokartonových a sádrovláknitých systémů, sádrových omítek a malířských stěrek Rimano. Modré akustické systémy pro protihlukovou ochranu budov. Komplexní systém pro výstavbu dřevostaveb.

 
 
Reklama