Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Mezinárodní dny pasivních domů 2015

Ve dnech 13. - 15. 11. 2015 v rámci mezinárodních dnu pasivních domu si vás dovolujeme pozvat na dny otevřených dveří pasivních domů našich spokojených klientů.

Jako každý rok je i letos na podzim otevřeno mnoho pasivních domů po celém světě, které můžete navštívit. Také letos spolu otevíráme mnoho vápenopískových pasivních domů našich spokojených zákazníků, kteří postavili svůj pasivní dům z vápenopískových cihel Kalksandstein Zapf Daigfuss. Při této příležitosti jsme vám připravili také bohatý program. Na programu bude praktická ukázku stavění pasivního/nízkoenergetického domu, výstava materiálů a stěn pasivních domů, ukázky, jak poznat kvalitu stavby pasivních domů, návštěvy postavených pasivních domů. Bižší informace najdete v přiložené pozvánce, samozřejmě nás také můžete kdykoliv kontaktovat se svými dotazy.

Pozvanka.pdf


Kalksandstein CZ s.r.o., vápenopískové cihly Zapf Daigfuss
logo Kalksandstein CZ s.r.o., vápenopískové cihly Zapf Daigfuss

Kalksandstein CZ s.r.o. - výroba a prodej vápenopískových cihel. Jejím hlavním cílem je poskytovat odborné poradenství v oblasti stavebních hmot a technologií pro nejstaršího výrobce vápenopískových cihel Zapf Daigfuss. Naši odborníci Vám poradí se všemi ...

 
 
Reklama