Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jak vypadá ideální bydlení pro rodinu?

Dům ATREA splňuje nejvyšší nároky na moderní bydlení. Nízká potřeba tepla na vytápění (14,9 kWh/m2 za rok, dle metodiky TNI 730329) splňuje požadavek pro energeticky pasivní domy. Za rok je na vytápění potřeba asi 2 000 kWh.

Interiér je komfortní, uvnitř je zdravé prostředí, vytápění je levné a je postaven s ohledem na životní prostředí. Dům je navržen jednoduše, prakticky a variabilně.

Nízká potřeba tepla na vytápění (14,9 kWh/m2 za rok, dle metodiky TNI 730329) splňuje požadavek pro energeticky pasivní domy. Za rok je na vytápění potřeba asi 2 000 kWh. Při instalaci tepelného čerpadla ATREA TCA 3.1 jsou náklady na vytápění domu pouze kolem 2 000 korun za rok. Skutečné náklady na vytápění jsou závislé na volbě zdroje tepla, způsobu užívání domu, konkrétních klimatických podmínkách a aktuálních cenách energií.

Nedílnou součástí domů ATREA je ucelený systém řízeného větrání s rekuperací, vytápění a chlazení a ohřevu teplé vody vyvíjený a vyráběný rovněž naší společností.


Vlevo je dům s dřevěným obkladem, vpravo s fasádní omítkou. Vizualizace: ATREA, ARCHIDEE, Symbiosa - atelier architektů
Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů
logo Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů

Proč zvolit pasivní dům ATREA? komplexní servis - zajištění stavby pasivního domu od návrhu po realizaci na klíč dlouhodobé zkušenosti s výstavbou pasivních domů individuální návrh domu dle požadavků klienta vkusná, kultivovaná a funkční architektura ...

 
 
Reklama