Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Guardian Glass na veletrhu BAU 2019

Datum: 27.12.2018 4:09  |  Organizace: Guardian  |  Firemní zpráva

Společnost Guardian Glass potěší návštěvníky svého stánku na veletrhu BAU 2019 názornou ukázkou nekonečných možností skla.

Guardian

tel.:+420 606 682 242
e-mail:
web:www.guardian.com  www.sunguardglass.com

Guardian Glass na veletrhu BAU 2019

BAU, přední světový veletrh v oblasti architektury, materiálů a systémů, otevře své brány v Mnichově od 14. do 19. ledna 2019.

Nekonečné možnosti skla ztělesňuje design stánku Guardian Glass (hala C3, stánek 308), kde soustředné kruhy odhalují jeho současný i budoucí potenciál. Architekti a výrobci opláštění budov si tak mohou lépe představit, co vše sklo umožňuje dnes i v budoucnu, jak Guardian Glass může pomoci uskutečnit jejich vize, a jak lze překonat výzvy, kterým bude lidstvo v budoucnu čelit.

Počínaje vně stánku, produkty Guardian Glass budou prezentovány formou interaktivních obrazovek, včetně antireflexního skla Guardian Clarity™ a protislunečního skla Guardian SunGuard® pro okna a fasády budov. Tyto produkty posouvají hranice možného v oblasti konstrukčního skla a zajišťují optimální rovnováhu mezi jeho výkonem a vzhledem. K vidění bude také Dielektrické zrcadlo Guardian.

Při vnoření se hlouběji do stánku návštěvníci objeví některé průkopnické produkty zítřka, včetně nového řešení dynamického zastiňování. Oproti ostatním stínicím produktům, které jsou v současnosti k dispozici, toto patentované integrované stínidlo představuje spolehlivé a hospodárné řešení pro okna a dveře.

Pro získání více informací ohledně účasti společnosti Guardian Glass na veletrhu BAU 2019 ještě před jeho začátkem nebo sjednání schůzky s odborníkem v průběhu jeho konání prosím navštivte discover.guardian-possibilities.com/en/guardian-glass-bau-2019.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.
Exteriérové slunolamy, foto Renson

Řešení stínění pro zateplovaný objekt nemocnice

29.11. 1:49   Vyhovět požadavku investora při zateplování nemocnice instalovat venkovní žaluzie s izolovaným boxem pod omítku lze jen s přihlédnutím ke specifikům tohoto typu objektu. více >>>