Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Plánujete nákup interiérových dveří? Ušetřete s akčními sety!

Datum: 21.12.2018 4:09  |  Organizace: Plancher s.r.o.  |  Firemní zpráva

Vybíráte nové interiérové dveře? Pak máte kliku! Nyní můžete ušetřit s akčními sety od Plancher.cz. Co akční set obsahuje? Kromě dveřních křídel vysoké kvality také zárubeň a kliku zdarma.

Plancher s.r.o.
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

tel.:603 279 682
e-mail:
web:www.plancher.cz

Plánujete nákup interiérových dveří? Ušetřete s akčními sety!

Vybíráte nové interiérové dveře? Pak máte kliku! Nyní můžete ušetřit s akčními sety od Plancher.cz. Co akční set obsahuje? Kromě interiérových dveřních křídel vysoké kvality také zárubeň a kliku zdarma. A výběr je opravdu bohatý. Společnost Plancher nabízí interiérové dveře prosklené, otočné, posuvné, s výplněmi i různými povrchovými úpravami. Navíc dodává veškeré otočné dveře za stejnou cenu i v posuvné variantě. A to stále není vše. Zajišťuje také profesionální montáž dveří, na kterou se nyní vztahují akční ceny.

Porta Doors

Proč zvolit dveře značky Porta Doors? Odpovědí je více než 30 typů kvalitních dveří zdobených přírodní dýhou nebo syntetickými materiály s téměř neomezeným množstvím dekorů. Za zmínku také stojí solidní konstrukce a kvalitní materiál, ke kterému se řadí vrstvené dřevo a prvky z překližky a dřevotřísky. Co se týče povrchové úpravy, vybírat můžete z dýhy, laminátu a fólie.

Verte Doors

Dveře, které následují nejnovější trendy? Dveře značky Verte Doors, které se vyznačují využitím nejmodernějších technologických postupů a materiály vysoké kvality. A povrchová úprava? Na výběr je několik druhů fólií včetně 3D provedení.

Invado

Technologie, jež spočívá ve spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky je charakteristická pro interiérové dveře značky Invado. Tato technologie zajišťuje dlouhou životnost, bezpečné používání i estetický vzhled dveří. Dveře mají zaoblené hrany, které jsou bezpečnější. Výjimečnost dveří se ukrývá i v patentované metodě dýhování.

Erkado

Otočné nebo posuvné provedení, plné nebo prosklené, v povrchové úpravě lak nebo CPL laminát. To je charakteristika interiérových dveří Erkado, které spojují široký výběr, jakost a dostupnou cenu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.