Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vchodové dveře, které vás ochrání a zároveň vypadají dobře, existují

Datum: 20.12.2018 4:27  |  Organizace: HT dveře - Bezpečnostní dveře  |  Firemní zpráva

Přejete si ochránit vaši domácnost a blízké nejen proti zlodějům, ale i hluku a požáru? Pak už jste jistě slyšeli o bezpečnostních dveřích. Vyberte si ty pravé a získejte 100% ochranu i krásný design.

HT dveře - Bezpečnostní dveře
Franzova 65a
614 00 Brno - Maloměřice

tel.:777 807 012
e-mail:
web:www.htdvere.cz

Vchodové dveře, které vás ochrání a zároveň vypadají dobře, existují

Bezpečnostní dveře se hodí jako vchodové dveře do bytu i domu. Jejich nákupem získáte bezpečnostní třídu 3. Ta vás zaručeně ochrání proti standardnímu náčiní zlodějů, jako je páčidlo, vrtačka nebo šroubovák i proti hrubé síle. Dveře mají bezpečnostní trny, díky kterým nejdou vysadit z pantů a bezpečnostní zámek odolný proti odvrtání. Třešničkou na dortu jsou skvělé protihlukové vlastnosti. Rušivé zvuky z chodby nebo zvenku díky tomu k vám domů nepronikne. V případě požáru vám vchodové bezpečnostní dveře poskytnou dostatek času k opuštění domu.

Bezpečnostní prvky jsou úžasná věc, důležitý je ale i vzhled. HT dveře úžasně slouží a potěší i oko. Vyrábí se v mnoha odstínech, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. V nabídce najdete tmavý antracit, ten oceníte hlavně v moderních domcích. Nechybí ani odstíny dřeva. Do světlého interiéru skvěle zapadne buk, calvados, zlatý dub nebo světlý ořech. K tmavé podlaze se zase hodí mahagon, tmavý ořech nebo odstín venge. A pokud milujete starou dobrou klasiku, která se nikdy neokouká, můžete si pořídit dveře v bílém provedení.

Na povrch dveří se používá vysoce kvalitní natavená PVC folie. Ta je odolná proti poškrábání a opotřebení, vydrží působení vlivů počasí a navíc se skvěle udržuje.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.