Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Firma HT dveře otevřela pro své zákazníky nový showroom v Brně

Datum: 26.11.2018 4:11  |  Organizace: HT dveře - Bezpečnostní dveře  |  Firemní zpráva

Kdo by si při výběru bezpečnostních dveří nepřál mít vše na jednom místě? Nová vzorkovna ulehčí zájemcům o nové dveře výběr. Co vše v ní najdete?

HT dveře - Bezpečnostní dveře
Franzova 65a
614 00 Brno - Maloměřice

tel.:777 807 012
e-mail:
web:www.htdvere.cz

Firma HT dveře otevřela pro své zákazníky nový showroom v Brně
V novém showroomu najdete kompletní sortiment bezpečnostních dveří, obchodní oddělení i sklad.

Před rokem zahájila firma HT dveře výstavbu administrativního, obchodního a logistického centra v brněnských Maloměřicích. Letos v listopadu se dveře centra otevřely pro všechny zákazníky a zájemce o bezpečnostní dveře. Na 4 000 m² najdete sklad, obchodní oddělení i místo pro fakturace. Můžete si prohlédnout veškeré modely dveří ve všech dostupných barvách. A protože je důležitý nejen vzhled, ale hlavně funkčnost, najdete na místě i zabudované dveře, na kterých si vyzkoušíte, jak fungují. V showroomu jsou neustále připraveni obchodní zástupci, kteří se vám budou věnovat.

Jistě vás potěší i skvělá dopravní dostupnost. Do showroomu se dostanete jak městskou hromadnou dopravou, tak autem. Pro řidiče je navíc před budovou připravené parkoviště.
Přijďte si vybrat bezpečnostní dveře nebo třeba jen načerpat inspiraci a zjistit více informací. Showroom najdete na adrese Franzova 65a.

Otevírací doba:
Pondělí, středa9:00 - 11:30, 12:30 - 18:00
Úterý, čtvrtek9:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
Pátek8:00 - 11:30, 12:30 - 15:00

Pokud se vám otevírací doba nehodí, můžete centrum navštívit po telefonické domluvě i mimo pracovní hodiny.
Více informací najdete na stránce brněnské pobočky HT Dveří.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.