Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Interiérům stále kralují bílé dveře

Datum: 11.12.2018 01:30  |  Organizace: CAG s.r.o.  |  Firemní zpráva

Bílá je nejoblíbenější barvou používanou v interiérech. Je naprosto univerzální, působí čistým a vzdušným dojmem a nepodléhá módním výstřelkům.

CAG s.r.o.
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

tel.:800 262 929, 00420 318 599 401
e-mail:
web:www.dverecag.cz
Interiérům stále kralují bílé dveře

Bílá se hodí ke všemu

Lámete si hlavu s tím, jak sladit dveře či vestavěný nábytek s podlahou nebo stávajícím vybavením? Vsaďte na spolehlivého výrobce a pořiďte si vybavení v bílé barvě, které se bude hodit ke všemu. Společnost CAG, český výrobce dveří, vestavěných skříní a nábytku na míru, funguje na trhu již 20 let. Velkou část portfolia jejich výrobků tvoří ty v bílém provedení, a jak potvrzuje výrobní ředitel, pan Jaroslav Čermák, bílé dveře budou bestsellerem vždy, bez ohledu na trendy v bydlení, které se za dobu fungování firmy mnohokrát změnily.

Bílá je naprosto neutrální, nadčasová, nikdy nevyjde z módy a hodí se ke všemu. V malých místnostech opticky zvětšuje prostor, sedne každému stylu, působí jednoduše a čistě a jednoduše a univerzálně se kombinuje s jakoukoliv další barvou. Co může být pro někoho menší nevýhodou, je otázka čištění. V dnešní době už ale existují takové povrchy, které není problém udržovat čisté, a paradoxně jsou na čistě bílé ploše méně vidět nečistoty, nežli na tmavém či lesklém povrchu.

CAG nabízí mnoho modelů v provedení z odolného a snadno udržovatelného bílého laminátu, který je doporučován zejména do interiérů s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Vydrží totiž i poškrábání nebo hrubší zacházení, časem nemění barvu a snadno se čistí. Oblíbeným povrchem, zejména mezi designéry a architekty je laminátový bílý samet v extra bílé barvě. Ekonomickou variantou zůstává povrchová fólie nebo lze zvolit krásné lakované dveře s hladkým povrchem či moderním reliéfním povrchem Artemis nebo dřevní pór. Novinkou letošního jara jsou zajímavé lakované dveře řady Linie, které mají hladký povrch s vyfrézovanými drážkami v ploše. Z nabídky si jistě vybere každý, ať už dává přednost ultramoderním trendům, nebo zůstává věrný osvědčené klasice.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.
Exteriérové slunolamy, foto Renson

Řešení stínění pro zateplovaný objekt nemocnice

29.11. 1:49   Vyhovět požadavku investora při zateplování nemocnice instalovat venkovní žaluzie s izolovaným boxem pod omítku lze jen s přihlédnutím ke specifikům tohoto typu objektu. více >>>

Změny technických předpisů a norem v oboru otvorových výplní

17.11.2018 | Ing. Iveta Jiroutová, Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
Cílem příspěvku je informovat o nejdůležitějších změnách předpisů a norem v oboru otvorových výplní v uplynulém roce, tj. od října 2017 a o některých změnách v přípravě.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Okna a dveře

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila