Objasníme vám, proč jsou screenové rolety tak populární

Datum: 1.3.2018 4:37  |  Organizace: SUNSYSTEM, s.r.o.  |  Firemní zpráva

U našich zákazníků jsou screenové rolety velmi oblíbené. Není se čemu divit, jsou v módě, vypadají velmi hezky a mají mnoho výhod. Využijete je pro váš dům, terasu, dveře i pergolu.

SUNSYSTEM, s.r.o.
Ostrožská 220
698 01 Veselí nad Moravou

tel.:800 150 180, 518 324 833
e-mail:
web:www.sunsystem.cz

Objasníme vám, proč jsou screenové rolety tak populární

Screenové rolety, tedy venkovní forma stínění pomocí speciálních látkových rolet, jsou multifunkční a dají se instalovat téměř kamkoliv.

Široké možnosti využití screenových rolet

Screenové rolety se využívají proti slunci, větru, sněhu, prachu i hmyzu. Poskytují dostatečné stínění a soukromí, ale také skvělou ochranu před nepříznivým počasím a otravným hmyzem.

Výběr té pravé látky pro screenovou roletu

Látku si můžete zvolit přesně tak, jak potřebujete. Pro naprosté soukromí můžete zvolit zcela neprůhlednou látku. Pokud chcete zastínit část vašeho domova, ale chcete zůstat v kontaktu s okolím, zvolíte látku, která je z části průhledná. Vybrat si můžete z mnoha látek i barevných provedení.

Screenová roleta pro celý dům i terasu

Screenovou roletu můžete využít k zastínění vašich oken, skleněných ploch a dveří, ale i pro zastínění terasy, pergoly a balkónu.

Potřebujete více informací?

O screenových roletách jsme pro vás napsali celý článek včetně ukázek screenových rolet u našich zákazníků. Najdete jej ZDE.

Přejeme Vám krásný den.
SUN SYSTEM

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Sledování povrchových teplot na prototypu atypického světlovodu pod infračervenou lampou

5.2.2018 | Ing. Ayodeji Omishore, doc. Ing. Miloš Kalousek, Ph.D., VUT Brno, Fakulta stavební. Ústav pozemního stavitelství, Petr Mohelník, Centrum informačních technologií VUT Brno
Prototyp atypického světlovodu s parabolickým koncentračním zrcadlem byl testován z důvodu stanovení povrchových teplot při působení slunečního záření. Účelem zkoušek je zjistit zvýšení teploty a posoudit možná problematická místa spojená s přehřátím stavebních konstrukcí a materiálů v místě instalace světlovodu.
Fenstar

Bezpečnostní okna Fenstar ve standardu

31.1. 15:13   Podívejte se na záznam improvizované zkoušky odolnosti bezpečnostního okna Fenstar, která proběhla na veletrhu For Arch 2017. více >>>

German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco

2.12.2017 | Schüco International KG
V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.

Masonite představil protipožární, bezpečnostní a voděodolné dveře

29.10.2017 | redakce
Společnost Masonite na stavebním veletrhu FOR ARCH představila interiérové protipožární dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou RC 2 a zvýšenou protihlukovou ochranou LUME EXTRA Safety Acoustic. Druhou novinkou jsou voděodolné dveře do vlhkých provozů AQUA EXTREM.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czWebinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v Brně