Objasníme vám, proč jsou screenové rolety tak populární

Datum: 1.3.2018 4:37  |  Organizace: SUNSYSTEM, s.r.o.  |  Firemní zpráva

U našich zákazníků jsou screenové rolety velmi oblíbené. Není se čemu divit, jsou v módě, vypadají velmi hezky a mají mnoho výhod. Využijete je pro váš dům, terasu, dveře i pergolu.

SUNSYSTEM, s.r.o.
Ostrožská 220
698 01 Veselí nad Moravou

tel.:800 150 180, 518 324 833
e-mail:
web:www.sunsystem.cz

Objasníme vám, proč jsou screenové rolety tak populární

Screenové rolety, tedy venkovní forma stínění pomocí speciálních látkových rolet, jsou multifunkční a dají se instalovat téměř kamkoliv.

Široké možnosti využití screenových rolet

Screenové rolety se využívají proti slunci, větru, sněhu, prachu i hmyzu. Poskytují dostatečné stínění a soukromí, ale také skvělou ochranu před nepříznivým počasím a otravným hmyzem.

Výběr té pravé látky pro screenovou roletu

Látku si můžete zvolit přesně tak, jak potřebujete. Pro naprosté soukromí můžete zvolit zcela neprůhlednou látku. Pokud chcete zastínit část vašeho domova, ale chcete zůstat v kontaktu s okolím, zvolíte látku, která je z části průhledná. Vybrat si můžete z mnoha látek i barevných provedení.

Screenová roleta pro celý dům i terasu

Screenovou roletu můžete využít k zastínění vašich oken, skleněných ploch a dveří, ale i pro zastínění terasy, pergoly a balkónu.

Potřebujete více informací?

O screenových roletách jsme pro vás napsali celý článek včetně ukázek screenových rolet u našich zákazníků. Najdete jej ZDE.

Přejeme Vám krásný den.
SUN SYSTEM

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Klika s prestižním oceněním za design musí být funkční, poctivá a ergonomická

10.5.2018 | redakce
Dveřní klika je mechanické zařízení k otevírání a zavírání například dveří a oken. Tolik věcně. Jak ji vybíráme, na co musí myslet designér kliky a také zda může dnes ještě klika podle literatury „ztěžka zavrzat“ v rozhovoru s Ing. Petrem Ondráčkem, obchodním ředitelem COBRA spol. s r.o.

Střešní okna pro pasivní domy

7.5.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.

Stanovení smykového modulu folií PVB a EVA v závislosti na teplotě a rychlosti zatížení

30.4.2018 | Ing. Tomáš Hána, doc. Ing. Martina Eliášová, CSc., Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí, Fakulta stavební, ČVUT v Praze, Ing. Klára Machalická, Ph.D., Ing. Miroslav Vokáč, Ph.D., Kloknerův ústav, ČVUT v Praze
V současném stavebnictví se sklo jako stavební materiál začíná používat i na nosné prvky. Většina těchto prvků je vyrobena ze skla vrstveného, které je tvořeno dvěma nebo více skleněnými deskami spojenými polymerní folií. Na trhu je řada folií pro konstrukce z vrstvených skel, smykové tuhosti většiny z nich však nejsou odborné veřejnosti dostupné.
 
 

Aktuální články na ESTAV.cz„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % víceZájem o státní půjčky na bydlení po prvotním náporu ochabl