Venkovní markýzy na balkón i na terasu - připravte se na teplejší část roku

Datum: 25.12.2017 4:49  |  Autor: Petra Kubaláková  |  Organizace: SUNSYSTEM, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Za okny nám sněží, ale je jisté, že si jednou opět budeme užívat slunečních dní. Využijte zimní období k tomu, že si důkladně rozmyslíte, jak budete řešit stínění vašich exteriérů.

SUNSYSTEM, s.r.o.
Ostrožská 220
698 01 Veselí nad Moravou

tel.:800 150 180, 518 324 833
e-mail:
web:www.sunsystem.cz

Venkovní markýzy na balkón i na terasu - připravte se na teplejší část roku

Markýza vytvoří relaxační místo

Nezáleží na tom, zda máte zahradu nebo balkón, určitě se budete chtít posadit na čerstvém vzduchu a dát si kávu bez toho, aby na vás příliš svítilo slunce nebo na vás pršelo.

Typy markýz

Nejprodávanější jsou kazetové markýzy, které se vysunují z ochranného boxu dle potřeb majitele. Jsou moderní, velmi praktické a designově velmi propracované.

Otevřené markýzy zase potěší příjemnou pořizovací cenou, jsou jednoduchým a spolehlivým venkovním stíněním.

Markýzy s vlastní nosnou konstrukcí vytváří samostatně stojící přístřešek, který vypadá na zahradě velmi hezky a spolehlivě bude chránit třeba zahradní jídelní stůl během letního grilování.

Balkónové markýzy jsou speciálně navrhnuty pro stínění menších prostorů, typicky pro balkóny nebo menší terasy. Manipulace s těmito menšími markýzami je opět velmi jednoduchá, dají se snadno vysunout nebo sklopit.

Široká nabídka markýz

Nezáleží na tom, zda potřebujete malou markýzu na balkón nebo potřebujete stínit velké plochy vaší restaurace. My v SUN SYSTEM přistupujeme k našim klientům vždy se stejnou péčí. Vzhledem k našemu širokému sortimentu typů, velikostí a barev markýz, můžeme vyhovět skutečně každému klientovi. Nabízíme i instalaci, plný servis a nadstandardní záruky na zboží i na naši práci.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Sledování povrchových teplot na prototypu atypického světlovodu pod infračervenou lampou

5.2.2018 | Ing. Ayodeji Omishore, doc. Ing. Miloš Kalousek, Ph.D., VUT Brno, Fakulta stavební. Ústav pozemního stavitelství, Petr Mohelník, Centrum informačních technologií VUT Brno
Prototyp atypického světlovodu s parabolickým koncentračním zrcadlem byl testován z důvodu stanovení povrchových teplot při působení slunečního záření. Účelem zkoušek je zjistit zvýšení teploty a posoudit možná problematická místa spojená s přehřátím stavebních konstrukcí a materiálů v místě instalace světlovodu.
Fenstar

Bezpečnostní okna Fenstar ve standardu

31.1. 15:13   Podívejte se na záznam improvizované zkoušky odolnosti bezpečnostního okna Fenstar, která proběhla na veletrhu For Arch 2017. více >>>
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Brně se budou montovat díly do kosmických raket, hala již stojíStavby z přírodních materiálů představila konference se zahraniční účastíKärcher se stal reklamním partnerem nového filmu „Mission: Impossible - Fallout"Hliníkové žlaby SATJAM nyní ke střeše ZDARMA