Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Venkovní markýzy na balkón i na terasu - připravte se na teplejší část roku

Za okny nám sněží, ale je jisté, že si jednou opět budeme užívat slunečních dní. Využijte zimní období k tomu, že si důkladně rozmyslíte, jak budete řešit stínění vašich exteriérů.

Venkovní markýzy na balkón i na terasu - připravte se na teplejší část roku

Markýza vytvoří relaxační místo

Nezáleží na tom, zda máte zahradu nebo balkón, určitě se budete chtít posadit na čerstvém vzduchu a dát si kávu bez toho, aby na vás příliš svítilo slunce nebo na vás pršelo.

Typy markýz

Nejprodávanější jsou kazetové markýzy, které se vysunují z ochranného boxu dle potřeb majitele. Jsou moderní, velmi praktické a designově velmi propracované.

Otevřené markýzy zase potěší příjemnou pořizovací cenou, jsou jednoduchým a spolehlivým venkovním stíněním.

Markýzy s vlastní nosnou konstrukcí vytváří samostatně stojící přístřešek, který vypadá na zahradě velmi hezky a spolehlivě bude chránit třeba zahradní jídelní stůl během letního grilování.

Balkónové markýzy jsou speciálně navrhnuty pro stínění menších prostorů, typicky pro balkóny nebo menší terasy. Manipulace s těmito menšími markýzami je opět velmi jednoduchá, dají se snadno vysunout nebo sklopit.

Široká nabídka markýz

Nezáleží na tom, zda potřebujete malou markýzu na balkón nebo potřebujete stínit velké plochy vaší restaurace. My v SUN SYSTEM přistupujeme k našim klientům vždy se stejnou péčí. Vzhledem k našemu širokému sortimentu typů, velikostí a barev markýz, můžeme vyhovět skutečně každému klientovi. Nabízíme i instalaci, plný servis a nadstandardní záruky na zboží i na naši práci.

SUNSYSTEM, s.r.o.
logo SUNSYSTEM, s.r.o.

Společnost SUN SYSTEM je na trhu už přes 20 let, specializuje se na vše kolem stínící techniky pro interiéry (žaluzie, rolety, japonské posuvné stěny a další) i exteriéry (markýzy, pergoly) a poskytuje klientům nadstandardní záruky a plný servis.

 
 
Reklama